Najlepsze komentarze
Maras 18/4/2019 18:43

@Rs6: daj spokój koleś niektórzy lubią inne rzeczy bardziej zberezne robić mineta to przecież nic złego i palcówka tak samo podnieca mnie to to co mam zrobić a panna zarobi

Nelson 9/1/2019 07:53

Panowie, co słychać na trasie? Stoi jakas bizneswomen? :D

123 1/1/2019 00:37

I mimo że znów minol rok życie nadal jest piekne chociaż jestesmy juz o rok starsi myślimy tak samo czujemy to samo i nadal wierzymy ze może być jeszcze lepiej a przynajmiej nie gorzej a Twoje życzenia takie trochę (sarkastyczne)ale rozumiem co miałaś na myśli, pozdrawiam

colina 17/10/2018 10:31

Korzystałem wczoraj i trzeba powiedzieć że hardcore ale pozytywny.Suka do najpiękniejszych nie należy ale po opłacie zmienia się w sex demona i posłusznie spełnia życzenia.Mieszkanie bardzo średnie za to dupczonko mega dobre pani ma bardzo luźną rozruchaną pizdę tak że można sobie długo poruchać jak ktoś w ciasnej piździe szybko się spuszcza.Jeszcze taka ciekawostka w mieszkaniu spała jakaś inna babka najebana jak świnia za 20 złotych ekstra pozwoliła mi ją przepalcować na śpiocha.Ja napewno wrócę

Jola 21/9/2018 22:45

Jutro mogę się spotkać tylko jestem w drugim miesiącu ciązy i chce delikatniej albo wogole

DJ_Hepno 29/8/2018 15:23

Miałem ciśnienie coś wyjebać okrutnie w trasie więc zjechałem, ale niestety ubiegł mnie jakiś śmierdzący tirowiec z serem pod napletem. Jako, że musiałem spuścić pilnie z krzyża cierpliwie czekałem aż ten knur skończy i blondi będzie wolna. Jak odjechał kurwiszcze przyszło do mnie, ale jakieś takie nadąsane. Stwierdziłem, że nie będe dopychał goudy po tirowcu i zażądałem w sralnię bez kalosza. Kurwiszon marudził, że w sralnię tylko w kaloszu, w międzyczasie przyjechała policja, więc zmyłem się jak niepyszny i zwaliłem konia po drodze.
Nie polecam.

berserk23 1/11/2018 10:28

Witam. Panowie ja w nie co innej sprawie. Wraz z przyjaciółką szukamy panów chętnych na tzw. Gangbang. My z powiatu olkuskiego oboje po 27 lat. Dziewczyna zgrabna ładna ciemnowlosa. Najlepiej grupa 3 panów mogących dojechać autem. Bez żadnych oplat. Spotkania w hotelu. Najbliższy termin 11 lub 12 listopada. Kontakt mail step007@o2.pl Tylko zdecydowani gdyz ogloszenie jest poważne!

wow 5/7/2018 18:38

Widzę ze komuś tu odpierdziela chyba majeczka się boi o klientów ale nie martw się ja bende do ciebie nadal przyjeżdżał i dzisiaj też jestem. Syf to nie koniec pracy . Jesteś zajebista masz super nogi i tyłek . Zawsze zadbana i pachnąca. Codziennie wygolona. Jesteś majeczko najlepsza. Zawsze miałem super seks.

wow 5/7/2018 19:21

Takiego problemu nie mam ponieważ od 6 lat jestem po rozwodzie i nie mam czasu na nowy związek dlatego jeżdżę do Majki. Pociągnę ją do sądu i gdzie potem pojadę na ruchanie... Z tych co stoją to tylko ona mi się podoba... Ale muszę to jeszcze przekalkulować i doradzić się prawnika. Ruchanie jest majki jest dla mnie ważne..

Gienek 12/7/2018 23:48

Gdzie jesteś Weroniko, gdzie? Odeszłaś z mej książeczki kart... Weronikę a tak naprawdę Klaudie spotkałem pierwszy raz w lipcu lub sierpniu 2014 roku. Od tamtej pory bywałem u niej przynajmniej raz w miesiącu aż do marca tego roku. Te kilkadziesiąt spotkań doprowadziło do tego, że się w niej (może to głupie) zakochałem. Sam potem Ją nawet namawiałem żeby z tym skończyła i przepraszałem ją, że byłem jej oprawcą. Wyrzuty sumienia dręczą mnie. Może się już nie spotkamy, może to czytasz to wiec, że trzymam za Ciebie kciuki aby wyszłaś na prostą drogę. Aby Ci się w życiu ułożyło, aby to co robiłaś do tej pory oddzieliłaś grubą kreską. Pozdrawiam Cię Klaudio!