Komentarze dodaj komentarz
 
bobas
+2

do mlodzcuck napewno jest masakra jak chcesz sie z nia dzielic,nawet ty niechcesz jej ruszac a proponujesz innym.desperatami to my nie chcemy byc.jak wiesz kazdy z nas ma zone-dziewczyne i inne panienki zanatrzu.wprost scierwa nie ruszamy.

 
Pisson
-2

Ostatnio stała przy torach taka szczupła Bułgarka ( mówi że pochodzi z Turcji). Jest naprawdę fajna, nie marudzi, tylko wsiadła do auta odrazu wyciąga mi pałę z rozporka. Opierdoliła mi gałę aż miło. Na koniec zlała mi się na kutasa. Wszystko za 100.

 
Alwaresssss
-1

Walił ktoś może w dupsko ta Anitę co stoi już kupę lat na parkingu przed Międzychodem? Ogłasza się na [adres]e międzychod anita bulgara dzwoniłem do niej mówi że każdy rozmiar wchodzi bez problemu w anal i mam ochotę podleciec wsadzić w dupe po same kule 150zl bierze

 
PenisekWanalu
0

@Rocco: a to te brzydkie kurwisko bułgarskie nie pozwala na nic i śmierdzi jej z pizdy nst razem stanę i ją opluje bo raz byłem a szmata jak dostała hajs to już miała minę jak srający kot!

 
Rocco
0

@Wali: nie bylem u niej ani na [adres] i na parkingu tez nie, poprostu skojarzyłem ją z ogloszeniem i reszta dziewczyn stoi w strone Pniew, nie bylem u zadnej z nich wiec nie moge polecić

Zaloguj / zarejestruj