@Scrodge: w jakim wieku
@Kokos99: Lizać po 99 szwagrach bez umycia.nie boisz sìe, że kaktus na języku wyskoczy?
@Lukabeson: żadna nigdy tam nie stała no może x lat temu, od 10 lat pusto mieszkam w okolicy
@janus123: niema jej w Polsce
Cześć, kto coś
@Ogar205: W którym miejscu będziesz?
@Paczelo: różnie czasem po drugiej stronie drogi w leśnej drodze albo tutaj przy pogatce
Co to za laska siedzi za oskraoba po prawej stronie jak sie leci na grojec , korzystal ktos ?
Stoją gdzieś jeszcze?
@Grzegorzsss: a pokażesz jak wygląda
@Leooo: i jak byłeś ? warto do któreś podjechać ??
Ta jedna ładna czarna. Nie polecam. Za komplet wola 300 200 za loda . Ledwo wzięła do buzi i już marudzi żeby szybciej. Ladna jest ale nie polecam
Ma ktoś numer na staszow,albo okolice
Ma ktoś numer na staszow, albo bliskie okolice
DZIŚ BĘDĘ GODZINA 21 KOŚCIUSZKI 103 UBRANA MINI BIAŁA SPÓDNICA NIEBIESKA BLUZKA WŁOSY BLOND OKULARY CENNIK 80 ZŁ LASKA SEX 150 ZŁ
Dzisiaj staly dwie czarnulki, blondyna stala po drugiej stronie!
@MORGO: cześć masz namiary do Ukrainek
Podzielę się z tobą Natalia z Piaseczna z Ukrainy
@MORGO: Natalia przyjmuje cały czas jak coś się w autku
Cześć, podpowie ktoś, jutro będę jechał tą drogą i czy w tym miejscu jest coś ciekawego, mógłby ktoś opisać dziewczynę co tu stoi albo ją pokazać :)?
@Ruda34: Bo byłem i się chyba minęliśmy, Anka tylko siedziała.
@giacinto: one obie są pierdolnięte za komplet krzyczą 500 pojebało je całkiem, a jeszcze bardziej tego co takie pieniądze płaci
@Purpurowa: poproszę twój numer telefonu
Łukasz z centrum 42 lata
Pracujący zmotoryzowany i bezzałogowy
@Purpurowa: czołem 42 latek dasz mi namiar do siebie może lub kontakt
Chętny
@Okti94: hej jesteś dzisiaj?
Jestem w sobotę
@MercedesssS: ja już pojechałam Lena też a reszta nie wiem.
Jakaś Pani chętna na spotkanie teraz za Mławą przy edenie w Napierkach?
Panna zabiera w dyskretniejsze miejsce czy tam przy wszystkich kibicach?
@Pegaz14: osoba która odpisała proszę namiar na telegram
Witam zapraszam panowie jutro od godziny 11: 30 do godziny 16:30
@Pegaz14: nie odpisuje na priv bo nie wiem czy warto wykupywać prenium
Jest nowa czarna na stacji w Grabowie
Witam Panów
A ta Sandra ze zdjęcia to pracuje jeszcze kiedyś u niej byłem i było fajnie ale nie pozwalała dopychać podczas loda. Może sie coś zmieniło? Ktoś podpowie? A ta Julka ładna?
@Marcin1908: KOŁO KNUROWCA BEDE DOPIERO W SRODE I POSTARAM SIE BYC ROWNIEZ W SOBOTĘ
@Marcin1908: dzis jestem na dk50 Mińsk Maz - Kołbiel do 19
@knocik: będę około 19-20
Podaj nr tel
@Ogar205: Do której będziesz 🤔
@elemele2: to chyba jest Maria ma też ogłoszenia na esc .... Radom
@Rudziutka34: a dziś jesteś ?
@kucyk1234 pracujesz jutro ?
@analnyon: mowa o julce?
@Grzegorzsss: możesz podać numer?
@Buhaj[nr]: dziękuję za jedną sensowną odpowiedź
Jest tam jakaś na loda ?
@Rumun666: pytam
Jakiś namiar można zdobyć ?
@Grzegorzsss: podasz kolego namiary
@Napalony1111: nie ma ich codziennie ale do 20 przeważnie są
@Madzia22: jeśli chcesz Słońce to posiadam mieszkanie do wynajęcia na bardzo dobrych warunkach. Dwa pokoje kuchnia łazienka i duży przedpokój. Łączna kwota za media i odstąpienie to 900 zł na miesiąc. Jeżeli jesteś bądź będziesz zainteresowana daj znać,a prześlę nr kontaktowy bezpośrednio do mnie