Najlepsze komentarze

Poniżej najlepiej oceniane komentarze dotyczące prostytutek lub samych miejsc.
Nudzisz się, albo czekasz na obsługę? Zobacz najlepsze opinie jakie ludzie napisali w ostatnim czasie na temat tirówek.

Dobrej i bezpiecznej zabawy!

Lista najlepszych opinii o prostytutkach
Poznań - Wysogotowo Za Rondem
Artur91
+24

Byłem dzisiaj na przejażdżce do Wysogotowa i tak... Dziewczyny znajdują się mniej więcej na miejscówce która jest podana na stronie. Od strony Przeźmierowa przejeżdżamy rondo prosto. Paulina stoi na pierwszym możliwym zjeździe w lewo Kamila kolejny zjazd w lewo. Paulina 50 70 100 Kamila 70 80 120 Skorzystałem z usługi Pauliny, bo zwyczajnie obiektywnie bardziej mi się podobała. Dobrze że nie uwierzyłem w te komentarze które widnieją poniżej, tylko sam pojechałem się przekonać jak jest, bo teksty typu "jest tak wielka że ledwo może się wytoczyć z auta" są lekko oderwane od rzeczywistości. Panna wcale tak nie wygląda, nie czuć smrodu spoconej grubej baby xD Mam wrażenie że to jakaś konkurencja, albo niezadowolony klient. Paulina może nie jest szczupła, ale nie pasuje do niej określenie "grubej baby". Ja z serwisu byłem na tyle zadowolony że finalnie wziąłem komplet, bo było przyjemnie. Panna od początku skraca dystans, finalnie wręcz nie chciało mi się jej wypuszczać z auta, bo była zwyczajnie normalna, sympatyczna. Podczas wykonywania usługi pyta czy tak pasuje, jeżeli nie mam dać znać. Lodzik w jej wykonaniu prawie cały czas ustami, kiedy wykonywała rękoma, spytała czy może tak zrobić, a nie po prostu zrobić robotę na odpierdol i nara. Jak na usługi uliczne, zastępuje Pannę do której kiedyś uczęszczałem, ale z tym tematem skończyła. Także nie wierzcie Szwagry opinią, po prostu sami sprawdźcie, bo ja jestem bardzo zadowolony z tej usługi, z której na pewno będę korzystać.

Dąbrowa Górnicza - Między hamburgerem a taśmą Nowość.
Strajk
+6

W nawiązaniu do poniższych całkiem mądrych wpisów, które sensownie opisują jak wygląda sytuacja mam propozycję strajku. Nie ważne czy jest to wina podejścia dziewczyn do pracy czy tego, że alfy zabierają im cały utarg proponuję zobowiązać się nie korzystać z usług do końca czerwca. Z żadnej laski. Choćby chuj na chuju stawał nie jedziemy. Większość klientów zna tę stronę i na pewno odczują to w obrotach. Albo zaczną się przykładać do roboty albo alfy niech zobaczą, że z taki biznesplan się nie sprawdza. Sytuacja jest taka, że za każdym razem to są wyrzucone pieniądze. Miesiąc przerwy tylko może nam wyjść na lepsze. Kto jest za niech się wpisuje poniżej. Serio coś z tym trzeba zrobić.

Kórnik - Czmoń
Dade
+4

@Mnacun: kolega chyba zakochał się w tirówie , i nie rozumie podstawowej różnicy między kobietą a kurw... z ulicy . Nie rozumiem jak można kogoś szanować skoro sam się nie szanuje. To jej wybór że stoi w lesie i się szmaci z byle kim za pieniądze. Na własne życzenie są traktowane jak maszynki do dymania czy używania . A szanować je za co ??? Żal mi zakochanego kundla...

Zaloguj / zarejestruj