Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Mateush1384774
0

@burba: tak ta droga a kawałek dalej jak jedziesz w stronę Wielunia przed klikami stoi taka mała czarna ona chyba kiedyś stała w wadliwie to ona tania

 
Mateush1873774
0

@Ruchacz34: nie narzekam no coś ty jestem zachwycony nie ma podjazdu to tych drugich co 100 jest minimum za usługę

 
roki100
+1

Panowie. Jadąc od strony Bełchatowa za Klukami bliżej Szczercowa za to za czarna mamba się pojawiła? Testował ktoś? Jaki cennik? A ta jadąc od strony Bełchatowa przed Klikami to jest ta z tatuażami na czole?

 
Pawek8165
0

@emisss: żalezy czego oczekujesz ja jestem zadowolony i wieczorkiem też można do niej podjechać więc rewelka i nie wybrzydza ciągnie bez tylko że droga

Zaloguj / zarejestruj