Wroclaw droga na Psary
Stoja dwie fajne dupeczki. Kolo 21-26 lat. Czarnulka obciaga z polykiem za 80 zl warto ;) Polecam.
Stoja dwie fajne dupeczki. Kolo 21-26 lat. Czarnulka obciaga z polykiem za 80 zl warto ;) Polecam.
Cześć jestesz dzisiaj
spotkam dziś jakiegoś przystojnego kawalera? szukam przygód i świetnej zabawy ;)
@Czarnulka05: Hej mogę podjechać w każdej chwili daj znać :D
@Czarnulka05: hej, chętnie podjadę
@Czarnulka05: o której będziesz ?
@Czarnulka05: hętnie
@Czarnulka05: dawaj na priv albo daj szczegóły gdzie i o której możemy się spotkać
@Czarnulka05: gdzie można podjechać i o której ?
@Czarnulka05: jesteś tam? Będę przejeżdżał za jakieś 30min
@Czarnulka05: witam kiedy można ciebie załapać I gdzie dokładnie
@Czarnulka05: Hej gdzie stoisz ?
@Czarnulka05: jestes?
@Czarnulka05: jakie ceny
@Czarnulka05: aktualne? podaj jakis kontakt do siebie
@Czarnulka05: dziś jesteś ?
@Czarnulka05: jesteś?
@Czarnulka05: Horacy Pedale milcz suko zoofila
@Czarnulka05: stoisz dzisiaj? Priv
@Czarnulka05: Cześć kiedy będziesz
@Czarnulka05: dzisiaj jest ktoś ?
O której będziesz
@Piotrekkkkkkkk: czy wy jesteście wszyscy po kolei jacyś upośledzeni? Od kilku miesięcy pytacie czy stoi albo kiedy będzie i myślicie że ktoś wam odpowie, tym bardziej jakiś fejk...
@tabul: hej
Sieeeema jakaś chętna dobrze zapłacę 😛
Spotkam jakaś w nocy?
Jest ktoś dzisiaj ?
Jesteś może dzisiaj
Jest jakaś na oral może
Hej a jutro po ktoś cos
Stoi teraz ktoś
Hej dzisiaj będziecie?
Czy dziś będziesz w godzinach wieczornych
Hej, jesteście tam słoneczka ? Mam czas mogę podjechać
Hej szukam panny z niedzieli na poniedziałek do hotelu pomożecie panowie lub panie
Spotkam sie teraz
Jest ktoś
jest tam ktoś dzisiaj ?
Czy jest jakaś chetna
Czy disaj bienczesz
Dziś tez jesteś ?
Nie ma od kilku lat i nie będzie
@Zytkoe: Nigdy tutaj nikogo nie było ktoś sobie jaja robił
Jest ktoś dzisiaj? Będę tam koło 17
Jest tam ktos
Jest tam ktoś?
Czy te dupeczki stoją nadal?chętnie bym podjechał,chyba że osobiście czytacie mój komentarz to odezwij się
Jest tutaj jakiś chętny bi, trans, cd?
Stoi jakaś ładna dzisiaj?
Stoi jakaś ładna dzisiaj?
Nikt tam nie stoi od wielu lat. Lipne info.
Stoi gdzieś coś dzisiaj??
Jest cos?