lotos-kolej
Widać tam często straszące pasztety.
Widać tam często straszące pasztety.
@ohorse: [nr]
Panowie ona jak pisała wcześniej zakończyła już działalność Algdy, znalazła normalną pracę, no chyba że słabo płacą to wróci.
@Tirus1: zjedź niżej, pisała komentarz, więc była
@mlodydriverr: ona tym nickiem się nie posługuje
W sobotę królowa jest?
Stoi ktoś dzisiaj?
Jesteś dziś?
Jest ktoś?
Natalka, w jakie dni jesteś w Tczewie w domu?
Może ktoś opisać ta Panią ? Bo mam kawałek drogi a nie chce jechać na masakrę
Dziś stała Na Miejscu
Jestem w Gdansku,niedaleko hotelu Mercoury,jest jakas?
Ktokolwiek tu jest? Jest możliwość się z kimś skontaktować?
Warto jechać? Jest ktoś?
A dziś będziesz??
A do której stoi?
@GdaOn: dziś nie, jutro od 11_16
@She_2026: gdzie stoisz
@Kici_: dziś jestem w domu jak cos- tczew
@She_2026: a pokaż się jak wyglądasz
@GdaOn: a która to panna ta sama co w tamtym roku czy inna
@She_2026: oj dziś wole
@She_2026: można z Tobą się umówić na całą noc za dobre wynagrodzenie jak coś napisz pod ten numer [nr]watshapp ten sam
Natalka, daj konkret znać czy to Ty. Jeżeli tak to jakie dni, jakie godziny, jaki serwis i koszty. Daj znać jakie ekstrasy też bo i rimming i pissing zawsze wchodzi w grę. Konkretnie bo już raz jechałem i było pusto. Szanujmy się i swój czas, będzie więcej klientów
@Mlodyruchaczzzzzzelo: niestety niemoge podawać żadnych konkretów i namiarów ze względu na bezpieczeństwo i prywatność. Tylko info ogólne. Najlepiej podjechać osobiście i dopytać na miejscu w godz.11-15
@Mlodyruchaczzzzzzelo: znak rozpoznawczy: butelka lub 2 przy miejscówce przy chodniku
To ta sama Natalka
Czy ktoś tu jest jeszcze?
Królowa wróciła, tam gdzie było krzesełko. Coś pięknego. Właśnie mijałem , nie byłem gotowy bo strzepałem pod prysznicem w pracy. Odezwij się kiedy będziesz stała to biorę w ciemno.
@Kingoflotos6: która królowa
@szczupak1506: a kto to wie, czy to nasza kruszynka czy nowa pani
@szczupak1506: cycata, ta co na krzesełku siedziała przed rondem.
@Kingoflotos300: jest dziś?
Będe przejazdem 28 maja, jakaś chętna?
Wczoraj byłem przejazdem i widziałem że butelka stała na tym betonowym klocu więc coś się dzieje. Niestety obawiam się, że to tylko ta Monika , z wyglądu spoko ale nie warta kasy - leniwa jak gówno.
Wie ktos czy ta strona jeszcze dziala ?
@Chetnynazabawe: strona działa ale na Pomorzu jest mało miejsc o których można by zamieszczać informacje, ale jak jedziesz na trasę może się przydać
Kiedy wracasz Kochana?
Od połowy października do końca marca zapraszam przez cały tydzień do mojego mieszkania w Tczewie w godzinach do uzgodnienia. Zapraszam. Natalia tczew
@Ona37tczew: daj nr
@Ona37tczew: chce sie umowic na robotke
@ohorse: zapraszam dziś na dobrego lodzika od 11:00-15
@Ona37tczew: w krzaczki na materacyk?
@Tomektczew: niejestem już sama w domu, jutro jak chcesz
@Ona37tczew: pisalem na whatsapp ale chyba nie uzywasz
@Ona37tczew: Można numer telefonu.W czwartek będę w Tczewie
@Leszcz: [nr]
@Ona37tczew: zapraszam dziś na dobrego lodzika - lotos kolej do 15:00
@Ona37tczew: a jutro będziesz ?
@Alojzywota: nie będę jutro w gdansku. Można do mnie wpaść do domu na lodziks, dyskretnie
@Ona37tczew: zapraszam dziś na lodzika od 11:00-14/15stej
@Ona37tczew: pisze do ciebie priv
@Ona37tczew: jak coś to pisze na priv
@Ona37tczew: szukam na teraz pani, Gdańsk, Pruszcz..
@Ona37tczew: stoisz dzisiaj na lotosie
@Ona37tczew: jesteś dzisiaj
@Ona37tczew: spotykasz sie
@Ona37tczew: zapraszam dziś na dobregoodzika do 16
@Ona37tczew: gdzie dziś??
@Bumdum: lotos kolej gdansk
@Bumdum: gdansk styropak
@Ona37tczew: jutro będziesz na styropaku ?
@MickeyMouse: będę od 10:00-16:00
@Ona37tczew: hej jesteś? Można podjechać na dobry sex w cipe z tobom
@Chuj33: pojechałam już jak padało bo zmokłam.. niewiem kiedy teraz będę bo do końca miesiąca ma padać deszcz...
@Ona37tczew: u ciebie tylko lodzik, a ktoś coś wie gdzie w Gdańsku komplecik można dostać?
@Trytytek87: drogowe już nic.
@Ona37tczew: Cześć , jesteś dzisiaj na miejscówce ?
@MickeyMouse: jest. Sukieneczka założona.
@MickeyMouse: jestem do 16
@Ona37tczew: będziesz w następnym tygodniu?
@Ona37tczew: kiedy można cię spotkać?
@Lysy85: tak, bede
@Dominikoo: od poniedziałku do soboty od 11-16 jak jest pogoda
@Ona37tczew: będziesz dziś
@Rrs: będę jutro od 11-16
@Ona37tczew: stópki tez wchodzą w grę?
@Ona37tczew: lodzik i też sex ?
@Karol1915: tylko sam lodzik
@Kaharana: 150zl komplet
@Ona37tczew: Kiedy w Tczewie przyjmujesz, interesuje mnie komplecik
@Ona37tczew: chodzi mi o to czy ja bym mógł lizać twoje stopy albo buty ?
@Karol1915: tak, koszt 100zl
@Adam2180: od 18-20- po wcześniejszym umówieniu się
@Ona37tczew: czyli można tez u ciebie komplecik?
@Trytytek87: tak można w lokum
@Adam2180: dziś od 13-22
@Karol1915: tak
@Ona37tczew: można zrobić Ci minetke? Albo wylizać Stopy?
@DoBuzi: minetka odpada, fetysz stop- 80zl
@Ona37tczew: o której dzis będziesz?
@DoBuzi: będę dopiero w poniedziałek jak niebedzie padac
@Ona37tczew: A lizesz tez dupe? Jezeli tak to za ile? Jest tez mozliwy pissing? Np ja leje na trawe, a Ty mi lizesz jaja albo robisz loda. Oczywiscie za kase
@Wujekdobrarada: niestety nie robię takich rzeczy. Pozdrawiam
@Wujekdobrarada: natka to dobra dziewczyna jest. Mieszkaniówkę sobie ogarnij a nie gorszysz nas tutaj.
@Ona37tczew: panowie przyjeżdżajcie na dobre lody bo dla zainteresowanych będę tylko do końca sierpnia w gdansku na miejscowce i wracam dopiero w maju...
@Ona37tczew: zapraszam dziś na dobrego lodzika do 15:30...
@Ona37tczew: hej kochana kiedy wracasz do Gdańska?
@Kolorek_1988: chyba już nie wróci. Pisała. Ale miejmy nadzieję, że to się zmieni
She będziesz dziś na lotosie?
@musti: nie, będę dopiero na wiosnę na miejscowce
@musti: ja już zrezygnowałam miesiac temu z tej branże więc nie spotka mnie już nikt na lotosie wogole....
@She: a prywatnie się spotykasz
@She: a kto tu jest kto?? Bo "Ona47tczew" to Natalia i ma wrócić na wiosnę a Ty to słynna "telefoniara"?? Czy "stara"?
@Dumdum: mam 2 nicki @ she oraz ona37tczew.. niemam 47lat tylko 37 lat. Już wogole niebede. Mam normalna pracę a z tego ,,, biznesu " zrezygnowałam już miesiąc temu. Pozdrawiam.
@Ona37tczew: Powodzenia bo jesteś super dziewczyna!
@Swinialotos: dziekuje bardzo
@Ona37tczew: a w Tczewie się spotykasz
@Marcin29l22: nie, chodzę normalnie do pracy
@Ona37tczew: dzięki za odpowiedź
@She: może dasz się jeszcze namówić na lodzika za extra $
@She: @She: Ale strata. Najlepsze lody w 3miasto. Dziewczyno zostawiasz nas na wiecznym głodzie. Nikt tak nie robi jak ty . Wróć do nas
Jest tam ktoś dziś??
@Dumdum: tutaj już nigdy nikogo nie będzie. A jak będzie to uwierz mi, że napiszę i dam znać.
Jest coś dziś??
od dluzszego czasu nie stoją. Wolny teren dla nowychpod wiaduktem
Jest jakas chętna teraz?
Stoją jakieś na Michałkach koło Lotosu
Jakaś na loda koło lotosu na teraz?
Stoją jeszcze na Michałkach jakieś