Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Darekkk
0

@She: masz racje Natalia, to Twoja miejscowa. Ty, Krysia i Iza wyrobilyscie marke temu miejscu a robactwo sie zaleglo i przyszlo na gotowe jeszcze ferment sieje. Zrobcie z nia porzadek nikt za nia tesknil nie bedzie. Niech miejscowka wroci do czasow swojej swietnosci gdy dalo sie pobzykac w dobrej cenie z Paniami co lubia to robic. Powodzenia 💪.

 
She
0

I niestrasz mnie więcej, bo się ciebie nie boje. Nie było mnie 3 lata bo nie musiałam stać ale wiem więcej niż myślisz także uważaj kogo posyłasz do mnie i co na mnie mówisz. Pozdrawiam koleżanko z psychiatryka.

 
Kutas92939
0

@luminosity: Nie wiem czy telefonista tam faktycznie dalej stoi. Ogólnie łaska w krzakach ma miejscówkę, albo przechodzi się obok drogi. Można mieć wrazenie, ze sie ukrywa przed kimś i wychodzi jak widzi, że ktoś krąży i szuka panienki. Laska budowy typowej mamki po 40stce. Nic specjalnego. Serwis też taki sobie. Porobi geba 2 minuty i potem jedzie na ręcznym. Jak na miejscówce jest Natalia to 10 razy lepiej do niej podjechać, chociaż ciągnie do końca. Telefoniara jest też droższa i często kombinuje z cenami. Podjeżdżałem dwoma różnymi samochodami i cennik się różnił zależnie od samochodu.

 
Kutas9393
-1

@Frans: z tego co mowila to tak, tylko soboty. Nie jezdze tam w tygodniu, nie wiem czy stoi w normalne dni. Ogolnie miejscowka martwa, zadna inna oprocz Natalii tam nie stoi

 
Dhdvx
0

@Butelka: nie wiem jak jej na imię jest taka opalona mocno rasowa kurewka może być i monika chyba tak mi się przedstawiała już nie pamiętam a masz do niej jakiś kontakt?

 
Dhdvx
+1

Szwagry, wiecie co z telefoniarą czy dalej przyjmuje a jak tak to gdzie bo loda robiła fantastycznego i dawno jej na miejscówce nie widziałem, ewentualnie ktoś ma do niej jakiś kontakt i by podał tutaj albo na maila ? Miałem kiedyś jej numer ale telefon zmieniłem i się gdzieś zapodział . Pozdro

 
Ruchacz99
+3

Niestety ściema I ktoś sobie jaja robi. Na miejscu nikogo nie ma i to w różnych dniach i godzinach. Jak długo ktoś konkretnie nie napisze kiedy ja widział i w jakich godzinach to sciema. Miejscówka jest od dawna martwa. Raz na jakiś czas wpada Natalia ale też nie uprzedza i niewiadomo kiedy jest. Ruleta. Oprócz niej nikt tam nie jeździ. Szkoda palić paliwa jeździć i sprawdzać bo ktoś ewidentnie w chuja Leci z tymi informacjami

 
advocaat
+2

@Ruchacz99: powiem Ci kolego, że możliwe że ja widział, bo ta babka poczciwa pasuje do opisu do takiej co tam się kiedyś pojawiała. Stara babka, lache dobrze obrabiala i po taniosci, tylko trza było oczy zamknąć. Ja osobiście w tym roku tam z 8 razy zajrzałem to tylko raz widziałam butelkę na tym betonie w krzakach Muszynę niebieska, ale nie chciało mi się czekać, krążyć i sprawdzać czy akurat to przypadek czy zostawiła jako znak że jest tylko teraz zajęta. Bo tak jak piszesz szkoda czasu i wachy.

 
Ruchacz99
+3

@advocaat: ta babcia ponoc nie zyje, niby zmarla w tym roku. Bylo info wczesniej na grupie. Opalona tez tak rozpowiadala. Ale opalona tez juz od miesiecy sie tam nie pokazuje, Natalia tylko raz na jakiś czas jak jej przypasuje.

Zaloguj / zarejestruj