Kościuszki struga

Blondynka około 20. Stoi w tygodniu zazwyczaj grubo po 21. Lubi kokieterię i niezła z niej lambdziara. Łatwo ja rozpoznać bo ma często charakterystyczna srebrna torbę. Lubi opiekować w pobliskim pubie :)

Komentarze  dodaj komentarz
 
Jabylem
0

Mieszkam W Łodzi już jakiś czas ale poruchac w tym mieście to jakiś dramat Na [adres] to od 4 lat jedne i te same Dziewczyny. Zdjęcia ogłoszenia nowe ale panny te same po 18 to już 80 % ma wyłączone telefony -zostaja same milfy na Detazone te same laski tylko robią z siebie gwiazdy i chcą nie biotyczne stawki a w burdelu grzmiąca się za pół tej stawki Porządnej ulicznicy też nie ma A niby takie upadłe miasto gdzie dziwki powinny stać na każdym rogu a tu pusto. Może szukam tam gdzie nie trzeba??????

 
Gdziewlldz
0

Szfagry, gdzie w lodzi mozna zgarnac laske z ulicy wieczorem? Piszecie tu roznie nie wiem czym sie kierowac i gdzie szukac. Prosze o wiecej info j baedziej szczegolowo - gdzie i w jalich godzinach?

 
Jabylem
0

@Handlowiec: No co wy myślicie że podejdziecie sobie pooglądać i pojedziesz dalej. Wszystkie dziwki przeniosły się do internetu umawiasz się na konkretną godzinę i dopiero jak podjerzdżasz to laska wychodzi i wsiada do auta ale ceny jak mówię 200/300 za szybką akcję dla mnie to tRoche lipa. W ogóle w Łodzi poruchać coś fajnego to wyczyn

 
Jabylem
+1

@Jabylem: Często jestem w Bydgoszczy czy Toruniu to tam Panny się stukają jak trza Sex i jeszcze laska z połykiem za 150 i jeszcze ci dziewczyna podziękują a tu kurkawodna księżniczki