Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
poznan
0

Zabrałem dzisiaj tą blondynkę niską z super tyłeczkiem.Dobrze się rucha i ogólnie git :) Zabrałem ją do auta i pojechaliśmy kawałek drogi w stronę Strzeszynka.Jak ją waliłem od tyłu to zauważyłem w krzakach gościa z lornetką :)

 
Poznaniak
+1

Byłem tam dokładnie 30min temu... Jedna jest blondynką, wydaje się być miła (nie wiem dokładniej, pytałem tylko o cennik), a ta druga, którą wziąłem do auta (chciałem blondynę, ale niestety, akurat jadła) nie była miła. Nie polecam tej mniejszej, na pewno jest po trzydziestce, albo od solary się skóra 'postarzała'. A i do innych: zapomnijcie, jeśli się zastanawiacie czy zrobią laskę bez gumy: nie ma takiej opcji. Czy ktoś wie coś o blondynie?

 
waryjoot
0

byłem dziś i dostałem mandat 500zł od straży miejskiej jeżdżą na skuterach i czją sie w krzakach a te pipy wiedzą i nic nie mówią

 
paluh567
0

laski som ok ja jezdze do nich i jestem zadowolony a wy niejebcie laskom opini bo i tak majom prace wasze komentarze to wiocha w chuj moze dlawas som brudaski najgorsze bo nieidom z wami taniej czy bez gumy

 
PATRYS
0

jacy zalosni jestescie piszecie bzdury na dziewczyny i myslicie ze zepsujecie im prace a one i tak zarobia bo kazdy klijent ktory jezdzi do nich wie co i jak dziewczyna pracuje a ci co to pisza to pewnie sami tacy sa i opisuja siebie

 
mich
0

TA WYSOKA CHUDA TO PORAZKA KAZDEJ RĄBIE DUPE NAWET KOLEZANCE Z TEGO MIEJSCA A TAK UDAJE KOLEZANKE DOBRA . POLECAM DZIEWUSZKI Z KOBYLNICY I Z LOKALI

 
dzik
0

ZIOMALE UWAZAJCIE TA CHUDA SUKA JEST CHYBA CHORA BO JEDZIE OD NIEJ OKROPNIE I BRZYDKA W CHUJ ODRADZAM JA LEPSZA TA WYSOKA BLONDYNKA

 
ZENON
0

BYLEM I BYLA TAM TYLKO JEDNA BARDZO CHUDA I BRZYDKA DZIEWCZYNA NIE WARTO JECHAC SZKODA PALIWA I DROGI W TAKA POGODE . DZIEWCZYNO NA TRASE TRZEBA MIEC WYGLAD I UBIOR JAKIS FAJNY.

 
trojak
0

LUDZIE UWAZAJCIE BO TAM JEST JEDNA TAKA ZE JAK SIE ZOBACZY Z BLISKA JEJ RYJ TO WARTO UCIEKAC BO KOPARA OPADA ODRAZU . OKROPNA JEDNYM SLOWEM

Zaloguj / zarejestruj