Komentarze dodaj komentarz
 
Alekurewka
+3

Ludzie jak ona ciagnie szanujcie serio gala 60 sex 100 150 komplet wpadlem na loda ale nastepnym razem komplecik suty sterczace jeczy steka gleboko bierze w gardlo fajna wesola

 
Kicol
0

@Dede2007: przed chwilą dwa razy przejeżdżałem i jej nie było. W ogóle cała trasa opustoszała poza pierogarnia, wie ktoś co to się dzieje że nikogo nie ma?

 
xdwde
-1

@gfdgfdgfsdgs: Byłeś tam? Widziałeś? Wielokrotnie widywałem tam zaparkowane zestawy... Zajedziesz w prawo i masz w uj miejsca. Zanim napiszesz bzdurę to upewnij się z kim tańczysz ;}

 
Dede2007
+3

@Eksrk: Simonka stoi na górce w Rzeniszowie w kierunku na Częstochowe jest biały znak spacerowa. Byłem u niej dzisiaj na lodziku. Bułgarka koło 30 ładna, miła, zadbana. Lodzik 50 zł nie pogania, nie robi ręką, gumkę zakłada ustami, daje się dotykać. Biust na oko C ze sterczacymi sutkami, na dole podgolona. Fajnie ssie. Ogólnie lodzik pierwsza klasa. Napewno wrócę na więcej. Godna polecenia.

 
Dede2007
+1

@Katooooo: nie, Simona jest wysoka włosy ciemne nie czarne i taka normalna nie chuda, ale też nie jakaś otyła. Na górce w Rzeniszowie. Naprawdę Polecam. A czarna drobna chuda koło pierogarni stoi nie korzystałem ale koledzy nie polecają (podobno strasznie pogania, Nie stara się i za wszystko dopłata)

 
Roman121212
0

Niżej w komentarzach pojawiły się dwa dziwne negatywne opinie, że coś smierdzi itp. (co czytając dalsze komentarze są pozytywne) To prawda, czy to jakaś konkurencja, chce rozesłać plotkę?

Zaloguj / zarejestruj