Droga na Opoczno

Na parkingu za Sulejowem (ok 5 km po prawej stonie) w stronę Opoczna stoi Ford kombi na bełchatowskich blachach. Urzęduje w nim panienka około 25 latek, krzystałem dziś z lodzika, fajnie zrobiony, zna się na rzeczy:) Koszt 50pln. Wystarczy podjechać na parking i panienka wyjdzie z autka.

Komentarze dodaj komentarz
 
SmallJohn
+1

@Elwiaszzzzz: byłem, zobaczyłem i się wystraszyłem. Stały dwie Bułgarki przed parkingiem. Szkoda na nie kasy. Wolałbym sobie zwalić niż płacić którejś z nich. Szkoda że nie było Madzi.

 
Meno
0

Wczoraj na tarasie Sulejów Opoczno wysyp...jednak, gdy podjechałem i z bliska zobaczyłem, to...nogi ładne, ale twarze okropne no i ceny jak w agencjach towarzyskich. 100 zł za loda i to bez finału? Buhaha! Lodzik to lodzik-bez spustu to nie jest lodzik "drogie" Bułgarki!

 
Raselkrow
0

@Meno: też widziałem. Ta po prawej w stronę Opoczna była całkiem całkiem ale reszta rzeczywiście średnie. No i wiadomo że jak Bułgara to cwaniara. One są jak te maszyny w których można wygrać maskotkę ;) Dalej na parkingu pod daszkiem też jakaś siedziała panna ale nie zdążyłem rzucić okiem a wydawała się w miarę "czystępna" Jak to mówi Jaruś ;)