Kamienna
Gruba i brzydka. 10 zł za laske
Gruba i brzydka. 10 zł za laske
Ktoś wie ile ona sobie ceni za co? Wygląda fajnie i chciałem spróbować
@Mlodziakxd4356: jak wygląda? Szczupła? Gruba? Blond? Ciemna?
@Mlodziakxd4356: 70/90/150 wszystko w
@Bghf342: A jaki wygląd tej pani
@555444: trochę przy kości ale w normie, kręcone średnie włosy, bardzo miła i rozgadana, laskę robi perfekcyjnie.
@Pawel857: a kiedy stoi i w jakich godzinach pytałeś moze? Bo ostatnio nie widziałem jej wgl
@Bghf342: te ceny to za co ziom
@Siamo944: poniedziałek piątek na pewno. Sobota nie wiem, chyba też niedziela zawsze wolne. Zawsze byłem ok 12 to była.
Witam wszystkich. Jaka dziewczyna stoji na Kamiennej ? I w jakich godzinach? Ktoś korzystał?
@Mumin1988: a korzystałeś kiedyś tam ? Ogólnie stały dwie. Teraz pomoc jest jedną. Niech się wypowie ten ktoś kto korzystał tam i widział tam dwie. Wtedy będzie najlepiej. Pozdrawiam
@Mumin1988: jak jest to 1 wszystko w gumiaku 100 150 szalu nie ma ale jest gdzie z krzyza spuscic
W których godzinach stoi? I jaki ma cennik?
Od której godzinie stoi jakaś niunia?
PANY STOI COS NA KAMIENNEJ??
Na kamiennej tylko 1 stoi ?
Szwagry, czy dziś stoi ta milf ? Przejeżdżał ktoś i widział
Stoi coś koło kamiennej?
@Keksikxxx: ta co stała mówiła mi jakiś czas temu że na miesiąc wyjeżdża. Zostaje tylko ta dalej koło baru ale słyszałem że podprowadza samochody pod fotopułapka żeby straż leśna zarobiła na mandatach
Pany gdzie uderzyć w okolicach ?
Szwagry stoi dzisiaj?
Wie ktoś czy teraz stoi tam ktoś bo ta stara koło baru to dno
Witam panowie stoi jakąś może Krośniewice,kamienna lubień będę przejeżdżał jest coś?
@Lys123: mamuśka stoi ale od 12 czasami ja widzę. 150 zł w gumie nawet spoko by spuścić z krzyża
@Radek887: wygładzik jakiś podasz ? Cycuszki jak ?
Dzisiaj to tam straszy a nie stoi
Miejscówka spoko dużo zieleni i krzaczorów dookoła, ale niestety nikogo nie trafiłem
Hej szwagry pojawia się coś nowego czy wogule tam ktoś jest ?
Panowie stoi może ktoś będę przejazdem w tamtych okolicach a mam kawałek drogi?
Dzisiaj o 14 jechałem i stała ale Bazyl jak ja pierdole
Stoi Tera coś
Stoi tam coś
@Pawel5: pukałeś ktòrąś z tamtad ? Wygladzik jakiś podasz ?
@Mloody: czasami jest wszystko w gumie miła,czysta bez szału ale na odstępowanie oki
@Dudi546: piszesz o tej białorusince ? Czy inna jakas. Bo z tego co wiem to pojawia się taka przy kości , takiego pieprzyka ma dużego koło nosa. Ponoć dobra. Widziałeś ją ostatnio ? Czy ktoś z czytających ja widział ?
@Dudi546: jaki cennik i w jakim wieku jest? Ciasna czy rozklapana ?
Jest jakaś w tym miejscu.
hejka dzwoncie ,jakis trojkącik numer odzywajcie sie-[nr]
Jaki cennik warto
@Hjb: Ceny standart czy warto co ci napisac kazda w promieniu 100 km robi laske na sztuke i dupe wypina Jak sie mocno chce to jade jak troszke to na R...e
@ghjlklkuy: jutro będzie
@Hjb: a to zadałeś pytanie czy będzie czy to stwierdzenie że będzie. Jak będziesz i ona będzie to wrzuć opis i ceny. Wygląd też podaj bo to istotne w zasadzie. Pozdro.
Wczoraj była przy kości
Czy ta z kamiennej i lubienia umawiają się na chacie ??
Pamjetaj ktoś owego czasu taka lekko przy kości. Mjała czarne włosy potem ja widziałem jak mjała krótkie blond. Taka mamuśka. Opiszę ktoś coś o niej ? Czy była warta grzechu.. a może ktoś wie gdzie ja spotkać
Dzieje się tu coś ? Jest jakaś fajna ? Opiszę ktoś ?
Jest na kamiennej ? Mam chęci jechać Dzis
@Napalony145: która masz na myśli. . Widziałeś tam jeszcze inną oprócz tej czarnej Stasi
@Mloody: podobno jest jeszcze jedna. W stronę krosniewic
@Napalony145: a skąd takie wieści . To potwierdzone ? Kiedy była. To się wybiorę. Wygląd jakis znasz ,?
@Mloody: niżej ktoś opisywal . Ja jej nie widziałem. Byłem parę razy ale nikogo nie było. Podobno polka około 40 lat . Ponoć Dobra.
@Napalony145: ktoś niżej opisuje tylko ta taka czarne bialorusinke. S znajomy mówił że od dłuższego czasu jeszcze się pojawia jakaś. . Ponoć tą krótko obcięta blond co inny o nia wypytuję
@Napalony145: ciekaw jestem tej co niby ma ta narosc koło nosa . Co to za towar i czy była albo jest. . Pyta tu jeden widzę cały czas o nią
Stało tu kiedys cos bo co przejeżdzam to lipa
Szwagry jest jakaś panna ?
@Napalony145: a kojarzysz taka blondi krótko obcięta. Widziałeś ja. Zależy mi czy ktoś ją widział w zeszłym roku czy kiedy była widziana. Dzięki
@2222: było coś dzisiaj, ciemne blond włosy, kręcone trochę grubsza ale cycek nawet zdrowy. Tyle co widziałem z drogi
@Bigbig12: interesuje mnie taka krótko strzyżona blond. Ma taką narosc koło nosa. . Może to ta. Jak będzie to Pisz. Dzięki. Ponoć jest mega
@Bigbig12: o której godzinie.?
@2222: a coś więcej?ile lat ? Była ale.na pewno nie na kamienej
@Napalonyto jeśli możesz koleżko to napisz gdzie ja widziałeś chodzi mi o tą krótko strzyżona blond. Z tą naroscia koło nosa. Może stała przy potarganej ? Napisz coś więcej
Aktualne ?? O której stoi ?