Podaj nr tel żeby się umieścić na priv
Zjazd za parkingiem siedzimy w czarnym Audi A3
Stoją dziś
@Nano85: tak
@Jack2705: dzięki za info
@Jack2705: na parkingu czy pod wiaduktem?
@Jack2705: dziś nie było po chuj robisz ludzi w chuja
Jeśli będzie chętna i wolna pani to za 30 min będę przy wiadukcie
Jestem na miejscu ale nie ma żadnej pani
Stoją dziś?
@Matron1993: ok 15 stały blondyna i druga ubrana na czarno tyle wiem, bo jechałem z kobietą - strach nawet spojrzeć 🙂
jutro, w godzinach 16-17, będzie coś ?
@luther12: tak, będzie... majowe w kościele
@Jack2705: no to prawilnie :D
stoi ktoś dziś? mógłbym być za 30 minut, nie wiem czy odbijać
Jakiś kontakt
Dziś stoimy do 14 na zjeździe pod wiadukt
@Onaaaa: a ile macie lat? Po ile kasy?
@Onaaaa: czy jesteście jeszcze?mam 15 min do was
Stoją te laski tam rzeczywiście? Bo nie wiem czy z autostrady odbijać. Widział ktoś? Fajne?
Dziś ktos
O której godzinie Można spotkać
Jakaś Pani bywa tam?
@endzelo: Jakaś tam bywa
Jest ktoś?
Cóz to za dziewczynka ,po południu w rajstopkach dzis była na parkingu naprzeciwko lotniska ? Odezwij się proszę :)
Są jakieś kobitki?
Ktoś teraz
[nr]
@Czarna: Hej będziesz w niedzielę 20.10.2024 jak tak to o której?
@Paul1212: patrz na datę dodania postu 🤦♂️
No widzę pisałem w sobotę na ruchanie w nie dzile.
Będzie jakaś dziś do poludnia
Ta blondyna to masakra ta w okularach jest naćpana i pijana
Dziś będzie 1 dziewczyna polecam wam ja jest świetna
Jest Któraś dzisiaj?
Jest dziś jakas?
@Rafal123123: o 11 byla jedna o 12 druga. Nie korzystałem dla mnie masakra ... aaa i naprzeciwko policja
Jedna i ta sama się oferuje, czyżby wszystkie samiczki poszły na [adres], czy może wyjechały? Niech zostawi jakaś inna nimfomanka mail do siebie.
[nr]moj numere
nie ma tam nic
na przeciw lotniska, pokaźny okaz, ze 120 kilo