Komentarze dodaj komentarz
 
andy78
0

Tydzień temu w poniedziałek około 1 w nocy była tam laska. Wysoka, jasne rajstopy, mini, czarne kozaki. Robiła mi wspaniałe gałę. Ale tylko raz ja widziałem. Znacie ją może ?? Wysoka, czarne włosy.

 
Bordowy
0

Wczoraj koło 22-23 stały na rogu wspólnej blond w loczkach jakaś, nawet nie najgorsza ale po zagadaniu odjechałem, ma coś głowa. I wcześniej koło Mariottu stała młodziutka ale tak nawalona albo nabrana ze nie orientowała co się dzieje, ale zgarnęli ja i jakaś druga chłopaki z taxi.

 
Bolek98
+2

@Volvo94: Odpuść sobie to miejsce, tam chujem wieje, naćpana spuchnięta blondi ta co okradała klientów, psychicznie chory loczek, i dwie babcie które chyba dla rozrywki tam się pojawiają. Szkoda czasu i paliwa.

 
Elcrime
0

Siema szfagry w weekendy po 23 Często ostatnio za mariotem stoi taka kurwa po 50 Kinga tylko nie mówicie jej po nazwisku bo dostaje szału ogólnie łaskę opierdala obłędnie w dupę tylko w aucie ale słabo , 372,50 cały komplet , kurwisko jest szalone

 
Piotrek_35
+2

@Janusz22: JA WNOSZĘ O ZABLOKOWANIE KONTA @Janusz22 oraz Bolek98 TO SĄ GŁĄBY I BAJKOPISARZE. Może sami macie te pasywne d ...........(czy jak wy to tam nazywacie) I gdzie się się kłócić gdzie indziej

 
Janusz22
0

@Piotrek_35: A mnie sie wydaje że zaraz twoja stara zablokuje ci dostęp do komputera ty małoletni kretynie! Przyjmij do wiadomości że Gej Cocolino i Pasywna Dupcia to 2 kultowe postacie znane większości bywalców tego miejsca. Ale co taki jełop jak ty może o tym wiedzieć???

 
Rycho
-1

Nie będę się zniżał do Twojego poziomu celu. Grzejcie się wzajemnie z tym całym Januszem i tym waszym cocolino czy jak mu tam. Bawcie się dobrze dzieci.

 
Adamlaska100
0

Panowie byłem ostatnio, stoi tam Gracja… tragedia dziewczyna cała w strupach (krwawiących) ranach. Śmierdzi strasznie gównem pewnie heroina. Przemieszcza się po pigalu. Przestrzegam bo dzisiaj mimo gumy kutas boli mnie strasznie. Dziewczyna na oko ma 20/25 lat i ciemne włosy, dodatkowo Tatuaz na rękach i cycku, jedli ktoś miał nieprzyjemności pisz. Może pokażemy jej co to higiena.

 
Janusz22
-1

@Cukieras: Naprawdę nie sadzę żeby któraś naćpana dziwka sama Zz siebie dobrze opciągnęła ci pałe. Musisz ją mocno przytrzymać za głowę i zmusić do głębokiego obciągu to może wtedy zrobi to porządnie.

 
Kutazz
+3

@rob106: chłopie tam nie stoją luksusowe [adres]y tylko zwykłe szlaufy w podartych leginsach, które bierzesz na parking płatny 5zł a nie do pokoju za 5 stów 💩

 
Nowy123
0

Szwagry pojawia się może jeszcze bodajże Monika taka starsza czarnulka szczupła chyba jedna z najnormalniejszych co nie chce wsiadać do każdego auta jest ona jeszcze.?? Chodziła wzdłuż Chałubińskiego?

 
Janusz22
-2

@MAkS89: Jeśli już chcesz ze mną rozmawiac to najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem "twoja stara" co oznacza TWOJĄ upośledzoną matkę której nie udało się ciebie wyskrobać choć powinna była to zrobić. Ja mam szczęsliwe życie a ty jesteś tylko żałosnym no-lifem którego największym zmartwieniem jest kiedy można spotkac kurwe na pigalaku.

Zaloguj / zarejestruj