Komentarze dodaj komentarz
 
tirek
0

BO TU MODNISZEWKU KOŁO ZAJAZDU NAPRAWDE CIEZKO WJECHAC WSZYSTKO NA WIDOKU I JESZCZE BUDOWLANCY.ZA COTONIEM W KIERUNKU ROGOWA OD GNIEZNA W TYM LASKU SUPER BY BYŁO.

 
lis
0

kurde stoją fajne dupcie ale tak hujowo ze wjechać w te luki gdzie stoja to masakra większym autem. panienki jagodzianki stańcie za COTONIEM w tym lasku tam jest dużo wjazdów .czekamy tam na WAS.

 
bzyku27
0

Bylem u czarnej wychudzonej szkapy porazka laska nacpana jeszcze sie.chwali ze bierze tapsy .. zal. Potem zajechalem do malej blondi w okularach bo z tamta nie skonczylem. Uwaga na czarna panowie odradzam.. nie przyjemny zapach z ust kiepsko robi laske . Szkoda pieniedzy i czasu.. blondi za to zna sie na rzeczy ..

 
pawel
0

Byłem w czoraj u blądi Madzi super dziewczyna miła sympatyczna sex rewelacja A co najważniejsze jest ciasna.Ps tą czarną julke odradzam ciało zdemolowane bo ciąży szeczywiscie przestarzała mamuska a ta druga blądi też niezła z wyglądu ale prawie codziennie jest na haju

 
tymek69
0

Szwagry czarna do kitu i po zatym podstarzala mamuska .. Polecam dwie blondi tylko ta druga od gniezna kiepsko sie rusza i robi laske reka ale za to blondi po srodku okulary pilotki - wypas szwagry polecam. Gwiazdeczka ' zna sie na rzeczy

Zaloguj / zarejestruj