Komentarze dodaj komentarz
 
szybki999
-4

Stoi Monika albo Malwina? W jakich godzinach stoi ta zaraz za Traperem? Przy zjeździe na Lubień dziewczyny widziałem nie raz, ale przy tym zjeździe za Traperem nigdy.

 
Tytus1978
+1

W dniu wczorajszym byłem przejazdem w tamtych okolicach i dość mały asortyment dziewczyn przy trasie.Jedyna która stała to Malwina przy zjeździe na Wielki Lubień.Więc przy braku innej opcji podjechałem (cennik jeszcze tradycyjny 50/70/100). Malwina wygląda bardzo dobrze jak na warunki drogowe,szczupła,wysoka,farbowana szatynka,średni cycek i dobre podejście do klienta.Postanowiłem skorzystać z opcji lodzik,zrobiony poprawnie,głęboko z dużym zaangażowaniem ,co ważne można troszkę sobie dopchnąć główką.Co mnie pozytywnie zaskoczyło to fakt że zakłada gumkę samymi ustami, rzadko można taką technikę spotkać.Jak dla mnie opcja do powtórzenie następnym razem.Polecam.

 
Miki123t
+2

@Tytus1978: potwierdzam, Malwina to pierwsza klasa. Ostatnio ją ruchałem w plenerze bo też jest taka możliwość i przynajmniej autem nie trzeba wjeżdżać. Najpierw zrobiła laske a potem zsunęła majtki, wypięła się opierając o drzewko i jak jej włożyłem to aż zaczęła jęczeć, mega dziewczyna!

 
mihu
-3

Da ktoś jakieś potwierdzone info ? Kto stoi mniej więcej w jakich godzinach ? Olka to wiem że raczej jest chociaż niech ktoś potwierdzi .. a jak dalej ? Jak dalej ? Jak za Grupą w lesie wygląda ?

Zaloguj / zarejestruj