Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Mlodykurwiarz
0

Wiola to ta co siedzi za przystankiem w lesie na wysokości Falmirowic , jadąc w stronę Opola po lewej stronie, wiecie może w które dni stoi ? Bo wczoraj jej nie było

 
Hash
+2

W Opolu jest gorzej niż źle. 10 leśnych ssaków i ani jednej fajnej, tylko same pasztety, stare, grube albo strasznie brzydkie.

 
grubywacek
0

Jechalem dzisiaj przed 12.00 do opola i stala tam jakas nizszego wzrostu czarnowlosa. Jak wracalem to zajechalem. Z wygladu wawet nawet. Wielki cyc, ciasna cipka, moze byc. Ponoc w czwartek wraca do hamburga bo przyjechala goscinnie

 
jojo12
+2

Alfy reklame robią że niby co nowego bo tych starych śmierdzieli nikt ruchać nie chce. I dlatego sie zwijaja o 14 bo ruchu nie ma. Powinni je wywieźć na drugi koniec polski i tu normalne młode dziewczyny zaprosić a nie takie wywloki śmierdzące i straszące od lat. Jak nie tłuste prosiaki to babyjagi

 
Bystry1313
0

Apropo tej bulgarki na skuterze co stoi między zjazdami, dymał już ją ktoś? Dobra jest? Jak ujeżdża konia? Byłem u niej tylko na lodziku ale myślę żeby spróbować wziąć komplet.

Zaloguj / zarejestruj