Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Hshahs
+1

Wszyscy na Ole narzekają a nikt nie napiszę jaki mam cennik... i nie wiadomo czy.sie fatygować jechać kawałek drogi

 
Arkowski
0

@KRIS1318: No cóż. Pisałem to już tutaj, że ona nie jest otwarta na potrzeby klienta. Dla niej liczy się tylko szybka kasa. A klient??? Jak się nie spuścisz po trzech minutach to wyp******aj.🤷

 
Kawq
0

@Fakamakafo: za tą kasę co sobie woła to lepiej jechać na domówkę i masz spokojną głowę że policja albo strasz leśna nie zapuka ci w szybę żeby też zarobić i jeszcze przypal

 
Arkowski
0

@Zbis: według mnie nieładna z twarzy jest ,choć trzeba przyznać figura świetna ,stylówka też. No i podejście widać że ma takie że byle wyciągnąć chajs,szybko,szybko i spadaj... No i minetki nie pozwala robić co ostatecznie ją według mnie dyskwalifikuje. Pozdro 👊

Zaloguj / zarejestruj