przy lesie
Stoją przy trasie E75 w starych marzach na pierwszym lub drugim zjeździe do lasu za restauracja Traper (jadać w stronę Świecia) Młode, ładne, polki 22-25lat
Stoją przy trasie E75 w starych marzach na pierwszym lub drugim zjeździe do lasu za restauracja Traper (jadać w stronę Świecia) Młode, ładne, polki 22-25lat
Hentna na lodzika bez gumy 200
Ma ktoś namiar na jakąś w Grudziądzu lub okolicach?
Podrzucić ktoś namiar na tą Ukrainkę z mniszka. Wymienię na pannę że strzemyka.
@GrudziadzOn1: Cześć mam ciśnienie podrzuć jakieś namiary Pozdrawiam
Dziś pusto :(
Siemakno. Ma ktoś namiar na pannę pracującą wieczorem w CG? Podrzucę na wymianę namiar na pannę że strzemyka..
@GrudziadzOn1: siemanko mam namiar na ukrainke na Mniszku
@Szwagryy: podziel się z potrzebującym
@Szwagryy: możemy się wymienić tel , mam fajną dupę przed 30 tką w Grudziądzu .
@Szwagryy: ja mam namiar na laske z rzadza
@GrudziadzOn1: ja mam namiar na laske z rzadza mozemy sie wymienic
@Szwagryy: wymienie na namiar laski z rzadza
@Mateusz19: napisałem na priv
@Marian1512: to napisz do mnie prv
@Marian1512: witam masz jakas dupeczke podasz numer
@Szwagryy: podasz numer potrzebuje jakas na czeste spotkania
@Szwagryy: dasz namiar?
@Szwagryy: można podać namiar na ta ukraine ?
@Marian1512: siema można namiar na tą dupę
@Marian1512: napisałem na priv
@Szwagryy: napisałem na priv
@GrudziadzOn1: dasz namiar?
@Mateusz19: napisałem na priv
@Szwagryy: napisałem na priv
Wszyscy na Ole narzekają a nikt nie napiszę jaki mam cennik... i nie wiadomo czy.sie fatygować jechać kawałek drogi
@Hshahs: 100 i 150
@o_gurek: 100seks czy lodzik?
@Jsjsj: sex
@Jsjsj: 100-lód, 150 komplet
Ma ktoś numer do Malwiny
Nie polecam tej Oli strasznie drogi serwis i nie daje pomacać lepiej w tej cenie co ona chce iść na domówkę
@KRIS1318: No cóż. Pisałem to już tutaj, że ona nie jest otwarta na potrzeby klienta. Dla niej liczy się tylko szybka kasa. A klient??? Jak się nie spuścisz po trzech minutach to wyp******aj.🤷
@KRIS1318: a jaki cennik ma?
Hej podasz numer
Siemka, poratuje ktoś kontaktem do jakieś panienki która przyjmuje w domu?
@Buchaman95: ja tez potrzebuje numer do jakiejs kobietki na miłe chwile?
Dzisiaj Olka stała i o dziwo nikt jej nie zapinał
@Fakamakafo: za tą kasę co sobie woła to lepiej jechać na domówkę i masz spokojną głowę że policja albo strasz leśna nie zapuka ci w szybę żeby też zarobić i jeszcze przypal
@Kawq: A jaki ma teraz cennik?
@Fakamakafo: Podejdź do niej bliżej ,spróbuj zagadać, to się dowiesz dlaczego....
@Arkowski: jaki ma cennik? Bo mam trochę drogi to nie będę nadaremnie jechal
@Arkowski: co z nią nie tak? Czy słońce czy deszcz. Zawsze w tych ciemnych okularach.
@Zbis: według mnie nieładna z twarzy jest ,choć trzeba przyznać figura świetna ,stylówka też. No i podejście widać że ma takie że byle wyciągnąć chajs,szybko,szybko i spadaj... No i minetki nie pozwala robić co ostatecznie ją według mnie dyskwalifikuje. Pozdro 👊
Ma ktoś numer telefonu do Malwiny
Jaki Olka ma teraz cennik?
Szawgry co to za panna ze zdj? Stoi jeszcze?
W Grudziądzu jest dupeczka na es**rt.** Chętna na gang bang może jakiś 2 chętnych jeszcze i we 3 ja zrobić ?
@Gangbamg: Chętnie która to
@Gangbamg: jak na [adres] same stare i brzydkie xd
@Jacekj: ma nawet w nazwie że szuka na gang bang.
@Gangbamg: chętnie nawet teraz
@Gangbamg: zostaw kontakt
Zostaw kontakt
Jaki cennik maja dziewczyny
Ktoś dzisiaj będzie?
Olka jest w miarę ok fajna ćipka tylko trochę przychuda
Wczoraj Olka stała
@Gddudaixhrh: priv masz namiar?
@Michu88xx: stoi codziennie, zazwyczaj od pn do pt, od ok 11 do max 14. Nie spotyka się poza trasą
@Jsjddhh: Ona wogóle jest więcej na NIE niż na tak. Szkoda czasu i chajsu na te laske.
@Arkowski: dlaczego? Możesz więcej coś napisać?
Ma ktoś namiary na jakoś pannę po trasie A1 z góry dzięki
13.15 nie było niestety jej
Stoją dalej 19 03 2026
@Puza: czy stoją dalej
Pracuje ktoś jakąś Panna, która przyjmuje stacjonarnie w Grudziądzu? Jaja pełne a samochód na serwisie od tygodnia
Orketuje sie ktos do ktorej godziny stoi
Cześć. Ma ktoś może namiar na Panią, z którą można spotkać się wieczorem? W ciągu dnia nie mam możliwości podjechać.
Da ktoś znać czy dziś na Grudziądzu można coś odwiedzić ?
Cześć, ma ktoś sprawdzoną [adres]ke? Ewentualnie jakiś namiar? Nic za darmo sprawa oczywista
Dzisiaj coś ktoś widział?
Jechał ktoś dzisiaj jest Ola?