Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Storczyki
+2

@Janreno: droga serwisowa przy s8 za Tomaszowem. Wygląd ok. Taka normalna dziewczyna. Laske robi bardzo dobrze ciągnie nie wali ręką tylko ciągnie aż dojdziesz. Ruchanie też ok ciasna jest cipka wygląda młodo nie jakieś wargi jakby miała 70 lat tylko normalna wygolona czysta cipka. Waliłem ją na tylnym siedzeniu to się rozebrała rozłożyła nogi wcześniej trochę pociągnęła buzia pobawiłem się ciałem pomacałem i akcja. Kutas jak mi stał to do końca jak wchodziłem to jęczała tak cicho ale fajny efekt. Waliłem w cipke a ona obejmowała mnie nogami trochę słabe warunki jak na auto żeby chcieć coś więcej. Kulturalnie dyskretnie bez fajerwerków ale poruchalem kilka razy. Ogólnie polecam bo nie jest to taka zwykła dziwka co tylko kasa tylko taka dziewczyna jakbyś na ulicy nie odróżnił od zwykłych osób. Zna się na robocie. Cycek nie duży ale taki w rękę.

 
Popierdo
-2

@Storczyki: kurde, ja próbowałem, ale nie mogłem przełamać się do niej. Choć wybredny nie jestem. Moim zdaniem, żadnej godnej uwagi laski nie ma w okolocy Tomaszowa. Kiedyś przy BP stała fajna Węgierka, ale to tylko historia. Najbliżej, pod Wadlewem stoi fajna Bułgarka.

 
Storczyki
0

@Kinia88: jak się męczyłaś. Dbaj o cipke i cycki bo naprawdę mega fajnie się ruchało. W cipke to 2 x bzykalem. Loda chyba z 4,5 x ale laskę też dobrze ciągniesz. Cipka nie powiedziałbym że 36 lat tak ładną no i ciasna.

 
Storczyki
+1

@Hahahahahhahaha: nie pieprz głupot. Ma fajną cipke. No już trochę nie byłem ale delikatna dziewczyna. Waliłem to fajnie ciasno było. Miła czysta cycek w rękę zaparła się nogami i ogień. Dupka trochę większa ale ładna. Bez żadnych fochów. A ty pieprzysz głupoty żeby tylko ją oczernić.

 
Storczyki
0

Kiedyś Kingę bzyknąłem. Ogólnie to fajną ma cipke ciasna. Cycki ma mniejsze ale też fajne. Ki@ka razy u niej byłem. Kiedyś jak jeszcze stała w starym miejscu. Ogólnie polecam. Trochę mogłaby się lepiej ubierać. Ale waliłem to fajnie jęczała nie marudziła. Spust w gumę w środku. Było to już dawno ale rozebrała się auto miałem schłodzone klima to sutek ładnie stawał. Cipka wygląda pięknie młodo nie rozwalona i Ciasna bardzo. Wbijałem kutasa długo nic nie narzekała. Jak będę przejeżdżał to podjadę zerżnąć i dobrze się spuścić. Kinga domówka tak jak Marta i będziesz fajną do jebania

 
Loveass
0

@Storczyki: zgadzam się w 100% z komentarzem wyżej , byłem parę razy zawsze wszystko ok, cipka ciasna, lodzik dobrze zrobiony. Jakby zaczęła przyjmować w mieszkaniu byłoby super

Zaloguj / zarejestruj