Ślepa droga na prawo przed samym wiaduktem
Stoją tam czasem dwie ale zazwyczaj widuję jedną młodą dziewczynę. Blondynka niska, długie włosy, zgrabna dupka. Nie stoi roznegliżowana jak większość pań z trasy 10 ale pod ubraniem myślę ma co trzeba...
Stoją tam czasem dwie ale zazwyczaj widuję jedną młodą dziewczynę. Blondynka niska, długie włosy, zgrabna dupka. Nie stoi roznegliżowana jak większość pań z trasy 10 ale pod ubraniem myślę ma co trzeba...
Jest Julka dzis
Witam stoją jakieś panie w godzinach wieczornych?
Julka od której urzęduje?
Witam stoją dziś panie koło pro natura?
Jakie ceny u Julki?
@Pornoauto: Najniższe
@Pornoauto: julka to ta ze zdjecia? Ona ma chyva ciemne wlosy teraz?
Jest szansa że będzie przed 10?
Jakie stawki u Julki?
Ktoś dziś się wybiera dorzucę popatrzę?..
Wieczorem jakieś stoją? Mam właśnie traske a skorzystał bym
Julka na miejscu,dupka zerżnieta 19cm po same kule,zalana i kutas wylizany do czysta, ale wyła jak dobijałem do końca
Dziś są dziewczyny od której one tam już są ?
Jest Julka, ma ktoś do niej kontakt? Pozdro
@Baka69: Jest IG poszukaj sobie
@Kkkkkiso: gdzie jest?
@Kkkkkiso: podaj priv
@Alan2001: ja też poproszę
@Dawidek231: Koleszka sobie żarty robi z tym IG, to nie szwagier to pedał...
@Baka69: Tak samo pisali o dziewczynach z białego VW polo, strasi pewnie pamiętają Na fotka.pl było konto i nawet zdjęcia z trasy. Możecie poszukać w starych postach.
Czy stoją dzisiaj?
Gdzie dokładniej stoi Julka ???
@Sharannn: zapraszam do kontaktu [nr]jestemz okolic Inowrocławia ale czasem b6wam w Bydgoszczy na wylocie na Inowrocław. Będę jutromiedzy 17-19 informacje pod [nr]
Ma ktoś może numer telefonu do Julki
@Bykcby1975: nie wiem po co jest to forum, jeśli ludzie mają wyje...ne i dzielenie się informacjami nie działa. Podbijam temat Julki. Kiedyś dała mi numer ale zmieniłem telefon i przepadł. Nie interesują mnie komentarze inne niż ten który jest w pytaniu. Dzięki szwagry!
@Baka69: nadzieja w nowych szwagrach, ja akurat staram się pisać o wszystkich, a jestem młody i nowy :) będę dawał znać jeśli coś będę wiedział, trzymajcie się
Hej będzie dziś jakieś pani do południa
Julka stoi jeszcze? Jutro się przejadę zobaczę co na trasie
Stoi ktoś ?
Ktoś przez Solec wieczorem 22 zapraszam mm na lodzika zrobię priv dam namiar .
@Sanko78: namiar prosze
@Sanko78: ja też poproszę namiar
Coś widać na horyzoncie ?
Julka jeszcze bywa czy zrezygnowała? Dajcie znać, czy ją widujecie.
@Mariano_Italiano: Ta Bakteria żyje własnym życiem, raz jest raz jej nie ma... Przecpane zwoje, nie dogadasz się z nią.
Julka w niedzielę jest?
Panowie coś dziś jest na trasie ?
Witam. Czy jest dziś Julka? Przejeżdżałem dwa razy i nie było jej akurat. Czy w ogóle wolne ma?
Wiecie panowie czy jeszcze jakieś stoją dziewczyny w okolicy tego wiaduktu?
Za wiaduktem 500metrow, pod drzewkiem stała czarna opalona z tatuażami na plecach. Korzystał ktoś, jak wygląda, ceny i usługi? Z tyłu wyglądała super
Jest dziś Julka?
Czy w sobote julka stoi?
Dziś stały dwie nimfy
Wiecie może, czy Julka robi piss? Chodzi mi o to czy można się na nią zlać? Czy ktoś z was ta na nią robił? Niby znamy ją że z nią można wszystko, dlatego pytam
@Adamo_waw: Kolego jak chcesz być zdrowy to sobie ją odpuść.
@Pan1: A ktoś coś od niej złapał?
@Adamo_waw: Ja mam taki sposób że biorę u niej loda bez gumki i jak go robi to zaczyna powoli sikać tak że żeby się nie zorientował i po chwili wszystko jest już przez nią przyjęte
@Sziki: Czyli robi piss z połykiem - pięknie. A ilościowo sporo, czy tylko parę kropli? Mam zajawkę żeby jak klęczy kazać jej otworzyć usta i lać do środka pełnym strumieniem i czekać czy połknie czy wypluje
@Adamo_waw: jak walniesz pełnym strumieniem to się zorientuje, musisz powoli jak trzyma kutasa w gębie