Paulina dDK 10 okolice Bydgiszczy

Witam, Panowie co z Paulina z DK 10. Pojawila sie niedawno w okolicach Scani. Ale teraz znowu jej nie widuje. Przeniosla sie gdzies?? Wiecie gdzie i w jakich godzinach mozna ja spotkac?? Dajcie znac czy jeszcze stoi

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
FavoritFF
-4

@Enzo: Zawsze się dziwiłem, że takie fajne łaski jak Paulina, Anita i Natalia muszą się "tym" zajmować... Baaardzo fajnie, że sobie poradziły i pracują;)

 
PomocnyKolega123
+4

@FavoritFF: Może opuściły rodzimy kraj i ruszyły na zachód na zarobek w końcu za € a nie PLN,ewentualnie mogą mieć grupę swoich wybranych klientów i tylko z nimi się spotykać możemy sobie gdybać to tylko teorie dlatego nie mogłeś mieć szans na nie trafić.

 
FavoritFF
0

@PomocnyKolega123: Trochę stażu mam i powiem tak: kilka lasek miało grono swoich klientów pół roku, rok. Potem pojawiały się na portalach bo tamci się wukruszyli. Szukały nowych. Więc chyba do końca tak nie jest, że wyżyją tylko ze stałych układów.

 
FavoritFF
-1

@Abrt: Czy to potwierdzone informacje? Że wszystkich, które wymieniłem tylko jeden kontakt jest aktywny.. Jeśli z dziewczynami wszystko ok to tumbardziej się cieszę. Zawsze im tego życzyłem.

 
Grincz
+3

Teraz to jest dramat z tymi dupami. Masakra brzydkie i te same. Lata temu to był wysyp i stały do pożnych godziń teraz 16 pysto... porażka trzeba zmienoc lokalizacje.

 
Piotras
+4

Ale hejtujeta z nudow chyba. Przelizanie szparki i dziurki dziewczynie sukcesu co dobrze zarabia i miala za kase w sobie tyle batonow to jest po prostu przyjemnosc dla prawdziwego faceta

Zaloguj / zarejestruj