Marianowo Brodowskie
Pytanie stała tam taka szczupła blondyna ma ktos namiar na nia
Pytanie stała tam taka szczupła blondyna ma ktos namiar na nia
Witam sZwagry jest jakaś na trasie
Maria w sobotę będziesz.
Ta na Marianowie Petarda. Krótka mini. Prezentowała sie świetnie z bliska. Ogolem dobrze robi loda i idzie z nią pogadać
@MlodyBi69xX: O której Pani mówisz? Gdzie dokładnie stoi i jak wyglądała?
@Sexmarco: zjazd na Marianowo Brodowskie , stoi w lasku , jest zajebista. Nie pogania. Ogółem mega zadbana
@MlodyBi69xX: A wiesz do której tam jest i jaki cennik?
@MlodyBi69xX: Potwierdzam najlepsza na trasie.
@Pers: szkoad ze po 2 minutach zaczyna zębami jeździć po sprzęcie, do teraz mam rysy po niej. A żona pytała co mi się stało....
W sobote Marii nie było. Dajcie znać jak wróci
@Username: dzisiaj była
Dajcie znać czy jest Maria jest bo nie wiem czy jutro jechać
Witam Maria wróciła?
ktoś wie co z Maria?
Czy któraś z nich daje w anal?
Ma ktoś numer do tej co stoi na Marianowie i chce jeździć na pokój do siebie ostatnio mi dawała ale gdzieś zgubiłem
Blondynka bułgarka ściemniara uważajcie obiecuję cuda bierze pieniądze a potem nagle za wszystko chcę dopłaty, loda też chwilę porobi potem trzepie ręką
dzisiaj jedna na marianowie i blondyna na bogusławkach - a tej w citroenie przed 11 nie było, przyjeżdża później czy wolne ma?
Stoją panie
@Mnn: już nie albo są zajęte
Ile ma lat ta z citroena mniej wiecej i gdzie mozna ja znaleźć?
Bułgarka z Citroena atrakcyjnie dziś wygląda jakby stała by miała dużo więcej klientów bo jak siedzi w aucie to jej nie widać
Jakiś kontak albo czy stoi jeszcze ?
Na marianowie ta co zawsze a koło bogusławek ta w Citroenie i blondyna. To w Citroenie dużo lepsza bo blondyna jak już weźmie kasę to nic jej się nie chce więc lepiej jej płacić po akcji
Stoi bugarka?
Witam czy dzis zastane jakąś pania
Byłem na komplecie u Bułgarki z citroena za 150
Jest dziś ?
Od której godziny stoją?
Pani z citroena ile za lodzika? 50?
Ostatnio starsza Bułgarka kończyła robotę, chciała żebym ja podwiózł. Przy okazji wyruchalem ja na mieszkaniu. Ujezdza jak na rodeo z chuja zejść nie chciała.
Czy punciara jest czy znikła? Ta na murzynowiec lesny w aucie siedziała w polo a kiedys w puncie? Chce zajechac bo swietna byla ale nie wiem czy jest ?
Stoi już. 70-100-120
Wie ktoś czy nadal jest albo gdzieś w okolicy?
Stoją jakieś ssaki dziś?
Stoją jakieś panie ?
Dobrze że bułgarkę mamy, bo za chwilę nic nie będzie
Czy słynna punciara teraz stoi w vw polo czy to jakas inna laska? Zmienia te auta jak rękawiczki punto passat peugeot mercedes i teraz polo haha Dawno nie bylem u kolezanki trzeba zaleciec Najlepszy odkurzacz na trasie
@Adixon322222: Tak ja stałam w VW Polo 😁 ale już mnie tam nie będzie jestem gdzieś indziej
@Nessi_94: gdzie teraz będziesz
@Martinezpl: narażę będą na Wolka zapraszam 😁
@Nessi_94: gdzie przyjmujesz bo nie rozumiem co napisałaś.
@Mateusz8811: parking tir w miejscowości Wólka. osobiście mam nadzieję, że Nessi do nas wróci, bo sympatyczna z niej dziewczyna
@peach_lover: ta nessi ile ma lat
@Tomekgta6: nie pytałem :) wg. mnie nie więcej niż 30
@Tomekgta6: wg nicku może mieć 32 lata :)