Wołczyńska

Starsza pani około 50 blondynka w niebieskiej sukience chodzi dziś drugi dzień przed rondem na wołczyńskiej. Jak ktoś cos wie pisać;)

Komentarze  dodaj komentarz
 
yhgfrdes
+1

@Ogier9191: Nie, nie chodzi w koło, nie siedzi w aucie, widzi cie z okna, meldujesz się, ona odpowiada, że za pół godziny będzie, szoruje cipę, za pół godziny ładuje ci sie do auta, jedziecie robisz co chcesz, za 2 stówy jedziesz bez gumy, panna na moje oko po 50 roku życia.

 
juvresdfc
+3

@qqqq: Tak stoją, stoi, w zasadzie podjeżdża, Na [adres] ogłasza się za 300 zł, no ale ta cena dotyczy hotelu, w samochodzie 100 zł, pani między 40 a 50 lat, za 200 to ci bez gumy da i to bezproblemowo. A umawia się na wołczyńskiej koło orlenu, ale po drodzę to raczej nie chodzi ona. Oprócz niej masz jeszcze mieszkaniówkę na Konopnickiej 2a trzecie albo 4 piętro, ciężko powiedzieć na kogo trafisz, cały czas się zmieniają,

 
john756
0

Panowie byłem spacerowała od 14.30 do 17 probowałem ja pojechac ale nic z tego traz przejezdzalem i szla z kolezanka z wozkiem . wydaje mi się że to raczej fałszywy alarm . Ale jest zdrowa szarpać by ja jak Reksio boczek .