miejscowość Gurba, stacja BP z McDonaldem

stoją 4-5 pań przez cały dzień do ok 22. laska 40zł sex 50zł. Czasami można się targować. Jedna polka, a reszta to bułgarki czy jakieś tam inne ale ogólnie dobre.

Komentarze dodaj komentarz
 
PabloE
+1

Dzięki Kolego za odpowiedź. Będę tam najprawdopodobniej w poniedziałek, ogólnie jestem ze Śląska i będę tam przejazdem macie tam dobra miejscówkę na Panienki :)

 
DRIVEER
-1

Ty tłusta ! nie stawaj przed samą kabiną tir bo cie kurwa któryś tir rozjedzie . Ledwo stanoł w rajcę a ta tusz się opiera o maskę tira a jak by tak się rozmyślić tu stać i ruszyć to 10 lat w pace za rozjechanie kurwy

 
Bolek98
0

UWAGA!!! Wystrzegajcie się tych co stoją na BP McDonald. Dramat 100zł wyrzucone w błoto. Omijać szerokim łukiem. Nie dość że leniwa jedna i druga, to jeszcze popędzają, przed zapłatą jest wszystko super, ale jak już wsadzisz kutasa to masz 3 minuty, jak nie to mordę wydziera że zaraz ochrona przyjdzie.

 
Spirytusik
0

Branie mają konkretne ale ich obsługa jest na dobrym poziomie obsłuży cię profesjonalnie a dziewczyny są naprawdę zadbane jak na swój wiek lodzik to jest lodzik ustami a trzepanie ręką przy seksie można fajnie się pobawić dupcią i cyckami

Zaloguj / zarejestruj