Miedzy rondem a stawem w kierunku Nysy

Czolem szwagry. Dzis ok 10.00 stala miedzy rondem a stawem fajna laska. Czarna niska nie szupla nie gruba. Na oko +/- 30 lat. Cen nie znam. Ktos cos wiecej wie?

Komentarze dodaj komentarz
 
blefff
+1

Wkurwiają mnie bezsensowne komentarze. Kilku kolegów dzieli się przynajmniej informacjami. Ja się po to tylko zarejestrowałem. Od 2 miesięcy robiłem przegląd - Mileny nie ma od kiedy zniknęła. To jest najfajniejsza, sensowna dziewczyna. Prawda, że jak nie wróci, to padaka totalna. Obchody rejonów regularne robiłem - z obserwacji: - na wylot w kierunku Nysy przy z zjeździe na A4 tam przed postojem Mileny jeszcze, czasami stoi taka prostaczka bułgarska. Słaba, nieurodziwa, nieumiejętnie wymalowana. Kiepski serwis, zainteresowana wyłącznie poborem hajsu - w drugą stronę w kierunku Strzelec obsadzone często tymi brzydkimi bułgarami; zazwyczaj stoją po 3 w odstępach od zjazdu na Zagłobę po dalszy jeszcze na Falmirowice (ta jest szczuplejsza, nic specjalnego, jebie szlugami), na końcu też jedna totalnie słaba. Reasumując - kiepskie czasy idą chyba... Zapraszam do dzielenia się użytecznymi informacjami na bieżąco.

 
Hash
0

@Iveco90: Kolego no lipa dalej na opolu. Jak postawili dwie młode to tylko przelotem na dwa dni. Byłem ostatnio na 88 i patrzyłem za tą Lili ale w tym miejscu za zakazem zatrzymywania to stała taka niewysoka, w sumie to przymęczona buzia i na pewno nie szczupła. W pomarańczowej kurteczce i ruch jak w Rzymie. Widziałem że tania wróciła a na dole przy kukurydzy dwie czarne. Jedna to chyba ta missalbani a drugiej nie kojarzę. Dość wysoka, w miarę szczupła, umalowana i ubrana w mini, tak po kurewsku. Jak ta lili wygląda bo zgłupiałem ?

 
Iveco90
0

@Hash: właśnie ostatnio jak byłem to nie stała już na zakazie tylko na zjeździe na biskupice ale wróciła tania i niewiem gdzie teraz stoi Lili moze stoi z tania ostatnio jak u niej byłem to miała włosy ala czerwone takie dziwne jak by farbowanie nie wyszło wiek napewno po 30 No i szczupła. Pytałem się na szwagrów żeby dali znać gdzie teraz stoi a jak się wkurzę to sam pojadę obadać miejscówki pozdro

 
RafalOpole
+1

Koledzy kto byłby chętny np podjechać do divy we dwóch i każdy bierze jakąś usługę a ona robi najpierw jednego później drugiego ? Piszę tu oczywiście o tym by pooglądać pannę przy robocie i chodzi o typowy układ hetero. Być może by pozwoliła np drugiemu się dotykać albo coś więcej. Ta przy stawie wygląda jakby lubiła ten sport więc może się zgodzi. Na samo patrzenie raczej na pewno. Oczywiście żadnego nagrywania.

 
Damianooooo
0

O 16.00 byłem na lodzie u tej pierwszej przy stawach z dużymi cyckami, miła fajna wszystko ok, o 17.30 jak wracałem to byłem u pierwszej za rondem, lodzik tragedia, cały czas marudzenie czy już, słabo ciągła to ją zerznalem i tez co chwile czy już...

Zaloguj / zarejestruj