Miedzy rondem a stawem w kierunku Nysy

Czolem szwagry. Dzis ok 10.00 stala miedzy rondem a stawem fajna laska. Czarna niska nie szupla nie gruba. Na oko +/- 30 lat. Cen nie znam. Ktos cos wiecej wie?

Komentarze dodaj komentarz
 
Damianooooo
0

O 16.00 byłem na lodzie u tej pierwszej przy stawach z dużymi cyckami, miła fajna wszystko ok, o 17.30 jak wracałem to byłem u pierwszej za rondem, lodzik tragedia, cały czas marudzenie czy już, słabo ciągła to ją zerznalem i tez co chwile czy już...

 
RafalOpole
+1

Koledzy kto byłby chętny np podjechać do divy we dwóch i każdy bierze jakąś usługę a ona robi najpierw jednego później drugiego ? Piszę tu oczywiście o tym by pooglądać pannę przy robocie i chodzi o typowy układ hetero. Być może by pozwoliła np drugiemu się dotykać albo coś więcej. Ta przy stawie wygląda jakby lubiła ten sport więc może się zgodzi. Na samo patrzenie raczej na pewno. Oczywiście żadnego nagrywania.

 
Radek39
0

i co Panowie. Próbowaliście się z nią dogadać na dwóch ? Też byłbym zainteresowany, nawet na zasadzie że na zmianę ja brać w układzie hetero oczywiście. Ciekawe czy się zgadza i za ile ?

 
Man560
0

@Ksenia: jak się chcesz od k.rwy zarazić wenerykiem to próbuj. Przecież one się nawet nie myją i obsługują żuli, którzy przenoszą syfy z jednej na druga, bo po kolei je zaliczają i to jeszcze bez zabezpieczenia. Jeśli życie ci miłe to poszukaj sobie gdzieś po forach, czatach dziewczyny a nie w to bagno pozarażane

 
Farko
+2

Dzisiaj jechałem o11:00 i stoi 5 sztuk. Pierwsza za światłami w Dąbrowie po prawo około 30 lat- dobrze się wypina od tyłu można po same jaja. Figura jak dla mnie super i stojące cycki. Mówiła, że jak będzie ciepło, to będzie stała do 19:00 codziennie. Druga na początku lasu trochę młodsza czarne włosy, raczej niska, dokładnie nie powiem bo siedziała. Trzecia na parkingu ledygaga - nie muszę opisywać. Czwarta zaraz za rondem czarne kęcone włosy, ubrana cała na czerwono. Nie wiem w jakim wieku bo stała tyłem, ale zgrabna. Piąta przed budową po prawo, ale nie widziałem jej bo miała klienta z ciężarowego na poboczu. firanki były zasłonięte.

 
Man560
+3

@Farko: sprostuję. Ta pierwsza obrabia żuli nawet całych umorusanych co się tygodniami nie myją. Widziałem jak żul na rowerze przyjechał i ją w krzakach robił. Do tego chodzi z klientami bez gumy !! Druga brzydka z twarzy i gruba jak pulpet. Przefarbowała się z czerwonych na czarne włosy. Nie ma ruchu bo pasztet straszny. Trzecia ladygaga w peruce 25 lat na tej drodze. Obsługuje samych dziadków. Czwarta ta w czerwonym ok 40 niską Bułgaria. Wygląd średni, usługi to pisał ktoś że szkoda kasy ale nie wiadomo bo jest od niedawna. Czwarta. Cycata Bułgaria ok 35 lat. Trochę szczerbata ale za to nawet miła. Minus że można od niej coś dziwnego załapać. Ogółem z 5 ani jedna się nie umywa do tych, które stały tam kilka lat temu. Moni, Blondi i jeszcze kilka innych, młodych, ładnych Polek.

 
Jojo6hhh
+1

Tam nie ma żadnej młodej bułgarki tylko stare raszple włącznie z Gaga i tą ochydną grubaską w czerwonych włosach. O fuuuuj kur.a, toż to towary dla obszczanych, śmierdzących żulików

 
Aligatoor
0

Panowie jak ktoś ma namiary na którąś z młodych dziewczyn co stały to piszcie do nich niech przyjadą opola. Było tych dziewczyn tyle. Malina, Milenka, Sabina blondi, Ola, Paulina. Monika to akurat wiem że przyjedzie jak się ciepło zrobi.

Zaloguj / zarejestruj