Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Nikol19
+3

Część do wszystkich zainteresowanych którzy do mnie piszą kiedy będę ,i czy będę , a więc planuje na początku lipca stanąć na parę godzin , oczywiście jeszcze poinformuje was w który dzień stanę żebyście mogli się ze mną spotkać , nie odpisuje na wiadomości bo nie mam VIP-a więc piszę tutaj

Zaloguj / zarejestruj