Część do wszystkich zainteresowanych którzy do mnie piszą kiedy będę ,i czy będę , a więc planuje na początku lipca stanąć na parę godzin , oczywiście jeszcze poinformuje was w który dzień stanę żebyście mogli się ze mną spotkać , nie odpisuje na wiadomości bo nie mam VIP-a więc piszę tutaj
Nikol to daj znać kiedy będziesz napewno cię odwiedzę
Jestem pod barem w samochodzie
@Nikol19: to co lubisz
@Karasss: sex, lodzik a jutro gdzie będziesz we Wrocławiu żeby się spotkać
@Nikol19: na Paderewskiego przy stadionie olimpijskim
@Nikol19: a sex w twoją stronę
@Nikol19: a Tobie gdzie by pasowało
@Karasss: tylko że ja bez auta a mogę wysiąść z pociągu od Obornik śląskich do wro gł
@Nikol19: hej a złapie Cię gdzieś po 19?
@Karasss: daj namiar na Nikol jeśli możesz na priv
@Karasss: a masz kontakt do jakiejś KOBIETY która może chcieć się spotkać? Lokalizacja dowolna w okolicach i ma Rawicz
@Nikol19: będziesz może dzisiaj
@Nikol19: jutro jesteś? Daj namiar jakiś.
@Nikol19: kiedy można cię spotkać i jak cię rozpoznać ?
@Nikol19: Stoisz tam?
@Nikol19: Nikola zastanę cie tam moze około 20:00
@Nikol19: hej nikol Gdzie stoisz
Gdzie stoją dzisiaj
Hej Nikol stoisz dzisiaj
Chęć nikola co z toba
Czy bedziesz tam jeszcze koło 20:00
Trzebnica Milicz Wrocław Rawicz okolice.. chętna pani na głębokie gardło??
Gdzies jest
Będzie jakaś Pani na dniach?
Czy będzie kobieta
A bedzie jutro ktoś po 8 rano
Tu wała robią
Teraz ktoś ma ochote?
Znajdzie sie tu jakaś Pani?
Hej. Jest jakaś chętna Pani na spotkanie w okolicy? Dojadę gdzie trzeba. Napisz tu albo na priv
Kobieta czy facet ? A co chcesz robić loda?
@XXXlpala: tak bardzo chętnie obciągnę ja BI
@Bisex: a do której będziesz
@XXXlpala: dam postać i seks w twoja stronę
@Bisex: kiedy będziesz
I jak tam ? Jest ktoś ? Może być trans, możemy się zabawić
@XXXlpala: kobieta czy facet co oferujesz
@Ranojutro: a co byś chciał i za co
@Karasss: loda i seks
A co jest do zaoferowania? Potrzebuje żeby mi ktos mocno obciagnal najlepiej glebokie gardlo
@XXXlpala: bardzo chętnie gdzie jesteś ?
Jesteś dziś
jest ktos?
Zrobi ktoś łodzik
Będę później a ktoś wie czy tam można w tym Barze się bawić czy to jest opuszczone
@Przystojniaczek: przecież ten bar jest czynny
Jakaś pani chętna na spotkanie? Trzebnica i okolice?
Jest dziś
Jutro coś?
Jest ktoś dziś?
Jakaś chętna na seks
Nikola 19 kiedy bendziesz
Nikol 19kiedy będziesz