Komentarze dodaj komentarz
 
Marte
-2

Szczupła blondi o Natalia, przewspaniała laseczka. Robiąc laskę pozwala zmacać sobie dupsko, pieścić nogi i robić palcóweczkę. CUDOWNA miła dziewczyna. Jest prześliczna, młodziutka i naprawdę fajnie obciąga.

 
Henio1
0

@Adam1919: tobie chodzi o tą starą niska to się zgodzę ja też ja codziennie widzę ja u tej wysokiej byłem i nie narzekam jest dobra tylko zadko stoi i ciężko natrafić

 
Roko12
-1

Stała dziś w deszcz stsrsza ok 50 lat wysoka krótko odcięta ogólnie miła lod 50 seks 50 wziąłem loda dobrze ciagnie jak wsiadła do auta od razu wywaliła cyce do macania ogolnie spoko ale dla mnie za stara

 
konto_usuniete
0

Starsza wyższa dobrze ciągnie. Jest opcja w gumie i bez. Daje pomacać cycki i cipkę. Z cycek korzystałem, z cipki nie. Ogólnie pozytywnie. Cena 50 za loda w gumie.

 
konto_usuniete
0

@Janeko: Jedziesz z Kolonii Ostrowieckiej w kierunku hotelu Gniewko. Jakieś 1,5km za Kolonią Ostrowicką jest parking w lesie po lewej stronie. Stoi na pewno ok godz.10-13 , później nie widać. Czasami widziałem ją wsiadającą do osobówek i dłuższy czas nie było.Chyba na hotel, albo na chatę jeździ. Później odwozili ją i dalej stała.

 
Naiwny
-4

Witajcie na parkingu stała tara mała gruba .Wzięłam ją na łaskę poprosiłem żeby mi cipkę pokazała.Szok jakieś grudy miała i mocno czerwone .Pozwoliłem łaskę dokończyć ale jej nie dotykałem.Nie polecam .Pózniej zauważyłem wysoką nawet niezłą ale było zapuzno.

 
Kaziu
0

Nie warto do starej prubowałem robi troche ustami i pomaga ręką.Jest z nią wyrzsza blondynka też starsza i ona zajebiście robi loda.polecam .Ale nie zawsze jest trzeba natrafić.pozdro.

Zaloguj / zarejestruj