Ostatnie rondo przed autostradą a Kraków
Na ostatnim rondzie przed wyjazdem na autostradę w stronę Krakowa stała dzisiaj fajna blondynka. Cena standard 70 i 50 zł. Nie pytałem czy jest codziennie.
Na ostatnim rondzie przed wyjazdem na autostradę w stronę Krakowa stała dzisiaj fajna blondynka. Cena standard 70 i 50 zł. Nie pytałem czy jest codziennie.
Blondi możesz być do 16 ? Albo zostawisz jakiś namiar na siebie żebyśmy się zadzwonili??
Jutro bede stac za rondem po prawej stronie ja blondyneczka zgrabna zapraszam od godziny dziewiatej rano do pietnastej polecam
kiedy bedziesz bi gosciu na rondzie
ostatnio w tych rejonach spotkalem sie z bi gosciem , opierdolil mi gale lepiej niz nie jedna kobieta. z tego co wiem nie jest od nikogo i nie ma zadnego syfu, jego parametry 185 95 anal w gumie, mi ciagnal bez bo ogolnego mialem i wytarl jeszcxe chusteczka mokra, polecam zadbaby chlopak z lekkim brzuchem, to chyba jego nr [nr]
Tam nikt nie stał i nie stoi masz bujną wyobraźnię i robisz kogoś w konia
byla dzis fajna panna laseczka w jej wykonaniu to majsterszyk pracy.nie drogo 50zl.ale ode mnie zawsze dostanie napiwek bo zadna panna tak dobrze laski nie robi jak ona.polecam.stoi od 9 do 14
To jest jakaś ściema z panienkami w tym miejscu chociaż szkoda bo miejsce zajebiste...
Kiedy to było i o której
W jakich godzinach można je tam spotkać?
Stoją na Wilczej w Tarnowie choć nie codziennie je widuję...zwykle dwie. Dziś skorzystam to opowiem co i jak
tez tam jezdze czesto w piatki wieczorami i nigdy nikogo nie widzialem
Tam nikt nigdy nie stał i nie stoi często tamtędy pomyłka i jeszcze nikogo tam nie widziałem jedna wielka ściema
leksus a o której godzinie byłes?
ona stoi tam bardzo czesto ale krotko robi dwoch klijentow i sie zwija do domu.laseczka 40zl seks 50 komplet 70.polecam
leksus nie zagadałeś do niej w jakie dni tam stoi?
to jest to rondo w Tarnowie czy w brzesku?
Kolejny raz ta panienka stała w piątek. Chyba tylko w ten dzień można ją tam spotkać.
Jakoś tam nigdy żadnej nie spotkałem o której stała?
w jakich godzinach można tam kogoś spotkać
stala dzis jedna to ja na lodzika wzialem i bylo zajebiscie.mila,grzeczna.zajela sie moim kutasikiem z prawdziwa profesjonalnoscia.polecam.
jak to jest w brzesku rondo to czemu zaznaczona jest wilcza w Tarnowie?
julo koło której stała w brzesku?
stai czy nie stoi kolo ronda ???
A koło ronda w Brzesku stoi częściej??
Wygląda na to że tylko w piątki
ona stoi w piątki tylko czy też w inne dni wie ktos?
Tak stoi tez na rondzie w brzesku,blondynka kolo 30stki
to ona stoi kołoronda w brzesku?
Ok, juz wiem dzięki. J23
Nie w Tarnowie