BLISKO GAZOWNI PO PRZECIWNEJ STRONIE

Stoja dwie brudne kurwy jeden sraczkowaty łeb drugi czarny z plamami na ryju obydwie kurwy trzeba za ryj wytargac i i morde pociac i guwnami nasmarowac razem z alfonso bulgarem ktory dumnie sobie siedzi na stacji mova w białym fiacie combi tablica rejestracyjna WOR 26587 uwaga bo to złodzieje szmata pedrasy w dupe trzeba jechac a tym kurwom dwom przydmroznym zamiast kase dac trzeba ryja zaakneblolwc

Komentarze dodaj komentarz
 
robson
0

@mmm: już od dawna nie ma tu nic poza Martą, ale ją zastać to cud musi być. Ta bułgarka co stoi obok niej za laskę krzyczy 70zł i nie chciała zejść z ceny. Czy warto????

 
stach
0

@Zdzich: Byłem u niej wczoraj, za lodzika zawołała 50zł. Ktoś stoi w samochodzie, może jakaś ochrona, mi powiedziała że na początku miała drake z bułgarkami, może dlatego. Pozatym panna warta polecenia, miła, przyjemna, udostępnia sama cycuszki do lodzika. Cycuszki fajne, fajnie ciągnie, następnym razem zajade na więcej.

 
Jasio
0

Cześć. Czy ta półka co stała przed gazownią jadąc w stronę Mińska pojawiła się bo dawno jej nie widziałem. Stała po tej samej stronie co gazownią szczupła czarne włosy duże cyce

 
bruck
0

moze oczekiwałes fajerwerkow zbyt wielkich,jeden lubi tak i mu pasuje inny naczej widac Ty wolisz inaczej,mowiąc szczerze to byłem u wielu i kazda robi to inaczej z tamtych okolic została Monika przy przetwórni jeszcze,ale jakoś zawsze nie moge sie zatrzymac przy niej.Tak wogóle to chłopaki więcej kultury dla dziewczyn teraz zimno i zapewne też nie stoja tam dla swojej przyjemnośći

 
amanti
0

gdzie kolego widziałes te bułgarke przy której cementowni i w jakich godzinach ,ja jej nie moge trafic od tygodnia,moze mówisz o innej, mi Chodzi o te małą czarną szczupła z kolczykiem przy buzi, co stała po tej stronie co ta Polka ale blizej ronda w piotrowicach owszem stała dziś bułgara ale taki grubasek a to nie o tą mi chodzi. wydaje misie ze pomyliłes ja z inna co stoja teraz naprzeciwko Polki ale z 700 metrow dalej .

 
Turysta
0

Dzisiaj ją widziałem stała koło cementowni , a tak na marginesie co wy widzicie w tych bulgarkach . Fajna jest polka , co stoi przed stacją gazową, warta każdej złotówki.

 
amati
0

Wie ktos gdzie sie podziała ta bułgarka co stała po prawo jadąc od ronda w piotrowicach od tygodnia jej nie widze,zmieniła miejscówke czy juz urlop bo słaby ruch ,chodzi mi o te co stała przed ta polką czarną przed gazownią . Miała kolczyk na buzi szczupła małe cycki.

 
Koneser
0

Czy tak trudno spojrzeć na mapę. Jak się kończy las i zaczynają zabudowania, stoi w ostatniej drodze w las po prawo jak lecisz od góry Kalwarii. Dalej jest taki skręt w prawo na jakąś wieś i stacja gazowa przy drodze. Tam możesz sobie zawrócić jak ja ominiesz np. Jaśniej już nie umiem wytłumaczyć.

 
Koneser
0

Ona stoi teraz przed gazownia po prawej stronie jadąc od góry Kalwarii. Lód mechaniczny to fakt ale ogólnie miła i co najważniejsze polka. Loda ocenił bym na 6/10. Cycuszki nie za duże ale jędrne i fajne. Wiek tak na oko 25 lat.

 
fick
0

Ta czarnula stoi teraz na 17 jadąc od ronda w kołbieli do wawy byłem u niej na lodziku ,w skali do 10 dałbym 7 ,dotykac pozwala i jest fajna ale ciutek za mechanicznie obciąga ,ale co tu wymagać za 50 zeta,

Zaloguj / zarejestruj