Bogucin-
szczegolnie latem stoja, ale drogie sa jak na ofeowane walory zewnetrzne!
szczegolnie latem stoja, ale drogie sa jak na ofeowane walory zewnetrzne!
Dzisiaj stoją albo jutro będą stały
dzialaja tam divy?
@reksio52: miejsce chyba umarło, od dłuższego czasu żadnej tam nie widziałem, najbliższa stoi z drugiej strony za kobylnicą w reno lagunie
Jest jakaś koleżanka na miejscówce czy cisza i miejscówka upadła ???
@Pikus888: w zeszłym tygodniu była
@TomiGTA6: która była? czarna czy blond?
Stoi jakaś dzisiaj ?
Czy coś się pojawiło w ostatnim czasie? Czy nadal pustki?
Właśnie jestem na miejscówce- Karolinki brak chyba zakończyła już karierę w tym miejscu albo zmieniła miejscówkę.
Chętni Panowie na darmowe obciąganie - w ten weekend, dyskrecja. Ja młody, zdrowy i zadbany, zapraszam! Mogę w tygodniu dojechać do innego miejsca w Polsce, kwestia dogadania na priv!
@SsakMlody: Hej do Kościana byś przyjechał
@SsakMlody: dawaj okolice Gniezna
Wiadomo czy już stoją?
@Sex123799: totalna cisza... To chyba koniec tej miejscówki
@Bbbggg: właśnie ostatnio byłem i też cisza
@Bbbggg: masz jakiś namiar gdzieś indziej
Czy jakaś panienka będzie dzisiaj
Stoją jakieś dzisiaj ktoś widział ?
Ma ktoś informacje czy Karolina od poniedziałku będzie dostępna???
@Pikus888: Karolina ponoć skończyła z tym
Byłem dziś o 12 tam nic tragedia nie było nikogo
Jak lubicie się bzykać z Karoliną?
@SzybkiLenon: a która to Karolina?
@SzybkiLenon: a wrociła?
@Nowy78: Szczupła, wysoka, bardzo ładna
@Szyblilenon: blondynka?
Karolinka widziana? Ktoś coś?
@Pan1: był ktoś tam dziś
Panowie jak tu sytuacja wygląda stoją dziewczyny Dajcie znać bo jutro tam mam ochote stanąć
Stoi coś już pogoda trochę lepsza więc może jest szansa ?
@Sex123799: jak tam sytuacja na tym parkingu
Stoją tam jakieś Panie
Ktoś się orientuje kiedy teraz będą albo jakiś numer
Wczoraj była jakaś nowa, przejeżdżałem na oko fajna
Jest dzisiaj?
Jest panna dzisiaj ???
Kiedy teraz jakaś będzie miejscówka jeszcze żyje?
@Sex123799: tutaj i tak Ci nikt sensownie nie odpowie....
@aaaaaaaaaaasssssssss: no właśnie czytając komentarze też tak myśle a kojarzysz może coś w okolicy co Faktycznie jest
Stoją dzisiaj jakieś ?
Dajcie znać czy stoją?
Kojarzy ktoś Szczuplutka34 z dz?
dzieje sie tu cos, czy ta miejscówka umarła?
Jest ktoś dzis
Stoją dzisiaj
Wiem gdzie stoi gosia
@Kosin: ładna ta Gosia i gdzie stoi 🤔
@Kosin: Nic nie wie, nigdzie nie stoi - trol jakiś wypisuje bzdury
Gdzie