KIELCE CEDZYNA PARKING KOŁO ZALEWU

SZWAGRY CZY STOI TAM JAKAŚ BYŁEM WCZORAJ TO WYGLĄDA TAK JAK BY JAKAŚ STAŁA KRZESEŁKO STO I I TAKIE MIEJCE PARKIN CEDZYNA JAK SIE WJEZDZA NA JEZIORKO RZEKĘ ????

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
konto_usuniete
0

Minia7897789 Hej może masz ochotę na prywatne spotkanie dobrze zapłacę a ty w te pogody nie dostaniesz kataru pozdrawiam 😗😘😘

Zaloguj / zarejestruj