Dębno Polskie

blondynka na przeciwko stacji bp podaję, że ma 20lat. nawet całkiem fajna, zgrabne nogi i sexi dupcia. cyc też fajny ;) ciasna cipka, także to też plus :) ceny 50zł(laska w kaloszu), 70zł sex, 100zł komplet. Korzystałem tylko z sexu także jak ciągnie to nie wiem:) następna panna stoi kawałek dalej przed tartakiem. fajna figura i twarz również, też blondynka. wiek tak pomiędzy 30-35lat. ceny jak wyżej z tym, że komplet 120zł. minusem panny jest to, że jest strasznie nie miła i opryskliwa;/ ale co najważniejsze panny są ładne no i Polki ;)

Komentarze dodaj komentarz
 
Aaa2221
+1

@Szwagier1979: ze szczuplych tirowek, to kojarzę tylko pod Olesnicą Bułgarkę z krótkimi, czerwonymi włosami. I w Antoninie pod Lotosem czasem stoją jakieś takie "w miarę".

 
Dafi102
+4

Potwierdzam komentarze kolegów, którzy często korzystaja. Proszę zostawić Tanke w spokoju. To bardzo wporzadku i fajna dziewczyna. Znam ją bardzo długo i dobrze. Ci co znają jeszcze z Polkowic czy Lubina to wiedzą. Polecam z całego serca. Mało jest takich fajnych dziewczyn. Kochana Ty jesteś i boska kobieta. Tania, Ty wiesz kto napisał ten komentarz :) tęsknie i przyjadę do Ciebie.

 
Smith
-10

Ogólnie nie polecam Tani pogania by szybko, jak za długo to przerwie. I starczy. Do tego jakiś syf na rowie miała, do tego boli i boli. Rozumiem iż się wypalila po 15 latach w zawodzie. Ale na plus cycek fajny.

Zaloguj / zarejestruj