Komentarze dodaj komentarz
 
Xhujamam
0

No no moja polka dobrze sobie zrobiła siedź w samochodzie jak pada deszcz tak jak dzisiaj napszyklad i dobre to jest nie moknie ani nic jak szukacie jej to jest na swoim miejscu e samochodzie polecam

 
Zakonnik
0

Nie bardzo rozumiem, dlaczego tak rozkminiacie jej wygląd. Nikt nie jest idealny, spójrzcie w lustro. Jest jaka jest, ale przynajmniej jest miłe spotkanie, bez poganiania. Można się w pełni zrelaksować. Odwiedzam dziewczynę od lat i gdyby było kiepsko, to na pewno by u mnie nie zarobiła. Potwierdzam opinię kolegi, czysta i sympatyczna.

 
Traska68
-1

@Focus_skc: bylem, wchodzisz siadasz wychodzą wybierasz idziesz do pokoju melina typowa wszystko guma, lepiej pójść na prywatkę Żyrardów ładnie teraz wygląda 👌

 
Sexsoholik
-1

@Xlsk: jak ty lubisz 150 kg to ok , ale nie dla mnie! Byłem dzisiaj zobaczyć co stoi i wyjeżdżał dwa auta z lasu A tu pyk leśniczy im drogę zajechał bo o ile się nie mylę to w tym miejscu co się bzyka są kamery założone i wyskakuje panienka STO parę kilo i leci na piechotę do drogi!

 
rambo35
0

A one w ogóle posuwać się dają, czy tylko loda robią? Ile czasu trwa takie bzykanko z nimi, poganiają, czy dają się pobawić. Ilekroć je mijam to wyglądają na bardzo zestresowane i robiące bardziej łaskę niż laskę.