Malbork- Sztum
Pani zadbana blądynka z passata bardzo szał ciał polecam
Pani zadbana blądynka z passata bardzo szał ciał polecam
Siema wróciła ta za passata
Dziś stała jak przejezdzalem
Nie wiecie czy wrócił zielony passat?
Czy tylko mi się wydaje czy na trasie pustki ostatnio?
Czerwone audi na przystanku z czarnulą w środku to też usługi ?
@Damoon: Ja tam jeżdżę codziennie i żadnej czarnej w audi nigdy nie widziałem
@Damoon: a z Passata już wróciła?
Wróciła już dziewczyna z Passata?
Witam, czy jest pani z Passata, albo orientuje się czy będzie w środę i w jakich godzinach?
O której stoją ? Przejeżdżałem ostatnio o 14 i ani jednej nie było
Czy jakaś będzie stać dzisiaj
Siema czy dziś jakaś będzie stać na tej trasie dajcie znać
Ta z passata fajna laska, czysta, higieniczna, oj chciałabo się ją mieć na dłużej
Panowie stoi dziś coś?
Stoi tu jakas fajna laska?
Ktoś wie czy na trasie Malbork -sztum daje jakaś dupsko
Do której któraś jest w sobotę?
Jakieś opinie o tej nowej zaraz po prawej stronie z Malborka bo z wyglądu ponton aż strach zajechać
Ma ktoś kontakt do tej z pasata?
stoi cos poza ta z passata ?
Siemka czy stoji Wiktoria dajcie znać
Panowie wiecie kiedy i od której do której panie stoją i którą dobrze się posówa
Stoi coś dziś?
Troszkę przytyła nawet lepiej wygląda.Pipke ma bardzo zadbana polecam kakaowe też czyścutkie jak z pornola
Siemka czy dzisiaj jakaś Pani pracuje?
Cześć stoją babki? Nie chce na darmo zasuwac.
Gufi-a którą daje kanał od Malborka strony
Stoi jakaś dziś lub jutro ?
Wiktoria dobrze daje w dupsko, a ktoś wie jak tą z passata? Jest u niej opcja na anal?
Hej. Będę dzisiaj koło 24 w Malborku. Drogie Panie Jest opcja żeby o tej godzinie jakas z was spotkać??
Dojezdzasz na parking np.orlen?
Jak wygląda ta z passata? Gruba chuda ?