Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Pol
0

Gdzie dokładnie stoją i kiedy? Tezy razy byłem i żadnej nie widziałem.. Znacie jakieś fajne laski z okolic Ostrowca? Szukam i prócz tych z siebkiewicza nie moge znaleźć

 
bolo
0

ta z ostrowca jest niezła ale ona woli facetów z poza fajnie sciąga spodnie i bierze do buzi wacka korzystałem zniej

 
Ruda
0

Hej będę po nowym roku od 8 stycznia w jednym z lokali z mojej koleżanka. Podam wszystkie szczegóły w krotne. Do zobaczenia P

 
Scyzoryk
0

w którym dokładnie miejscu jesteś na sudole i jak wyglądasz weź parasol z sobą i w jakich godzinach to bym się wybrał ? Jagódko :)

 
kolo
0

widzialem mala na bialym roeerku w ruda w czerwonej kamizelce jechala tak okolo 14 30 tylko niewiem gdzie ma lokum byla na miodowej

Zaloguj / zarejestruj