Podzamcze

Witam stoi jedna "duża" polka, bardzo przyjemna, trochę śmieszna rozgadana, ceny jak sama mówi, do negocjacji. Lodzik ok 5/5. za 40 zl.

Komentarze  dodaj komentarz
 
Astra
+2

Koledzy nie polecam żadnej. Ostatnio mnie przycisnęło i podjechałem stara to jakaś masakra . Wziolem młodsza puki się nie rozebrała to jeszcze jakoś to wyglądało cyc rozlany jak worek z garścią ziarna, dupsko grube pomarszczone obwisłe. Musiałem se się wykręcić i pornusa se puścić żeby się spuścić.. masakra jak to ruchać. Fakt że za 50 zł nie można się wiele spodziewać ale bez przesady. Od wizyty u tej pani nie byłem już miesiąc na dziwkach bo tak mi zbrzydło a jeździłem dwa razy w tygodniu. Takich paskud nie widziałem jeszcze. Rozumiem że są amatorzy pasztetów ale takie coś... Szwagrowie dajcie namiar na jakąś ładną młodą i szczupła dziewczynę w okolicach Morawica Chęciny Jędrzejów Pińczów Kazimierza Wielka i okolicy . Muszę się wyleczyć po tym urazie psychicznym. Naszczescie żaden syf na huju nie został:)

 
Mobillll
0

@Dziewczyny: czy jest możliwość żeby Monika czekała tu jak zjazd na mosty bo ja bede jechał tam dużym a tam nie chce wjeżdżać gdzie stoisz ja bede za 30 min daj szybko odp ???

 
Stripper
+7

@Plotka: To wypierdalaj stąd jak Ci się nie podoba. Po chuj tu wchodzisz i wyszukujesz takie tematy skoro chce Ci się żygać na samą myśl? Mnie jak mdli na widok gejowskiego seksu to nie wyszukuje gejowskiego porno ani nie wchodzę na fora gejowskie i nie pierdole im głupot jacy to Oni nie są bo to nie mój zasrany interes im mówić co mają robić i z kim. Póki mi i innym nie robią nic złego ani nie zgodnego z prawem to chuj mnie obchodzi co oni sobie tam robią. A jak Ty masz takie poglądy, że jedynie chcesz uprawiać seks z żoną, jedynie po ślubie i to na misjonarza najlepiej przy zgaszonym świetle to sobie kurwa to rób i Mnie to będzie koło chuja latać

 
Stripper
+1

@Yyy5: Nic na to bo nie mam żony. A Ci co mają i jeżdżą na dziwki to jest ich prywatny interes, każdy żyje jak chce i ja nie mam ich zamiaru pouczać. Złapie coś i podzieli się tym czymś ze swoją Bogu ducha winną żoną to co ma mnie to obchodzić? Żona go złapie na zdradzie i weźmie z nim rozwód? Koło chuja mi to lata. Każdy chyba ma mózg i wie jakie mogą być tego skutki i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Czy dziewczyny kogoś na siłę wyciągają by do nich jechał i na siłe mu ściągają gacie i biorą do dzioba? Nie! Każdy jedzie z własnej i nie przymuszonej woli. A czy jedzie tam bo nie ma dziewczyny i chce podupczyć czy ma żonę zołze która tylko strzela fochy i mu nie daje, czy po prostu ma świetną żonę ale mimo to ją zdradza i jeździ na kurwy to w każdym przypadku jest to ich wybór, ich życie i to oni biorą za to odpowiedzialność w każdym przypadku. Pojawił się tutaj ostatnio wysyp jakichś umoralniaczy, którzy nie wiem co mają na celu. Chcecie zrobić coś dobrego to zajmijcie się nie wiem... pedofilami, wpłaćcie parę złotych na chore dzieci, posprzątajcie las ze śmieci... Więcej tym zrobicie dobrego, niż wylewaniem tutaj swoich gorzkich żali a szwagrowie jak jeździli na dziwki tak jeździć będą czy to się Wam podoba czy nie.