las w konopnic na parkingu wdluz ulicy jadac od lublina po lewej stronie ejst parking
ManiaceK
Brak zdjęć
dodaj zdjęcie miejsca
ManiaceK
korzystal ktoś??
takie natarczywe ze jak staniesz na parkingu to same do auta wchodza wrecz trzeba sila wyjebac. Duzy wybor ale wiekszosc straszne maszkary.