Pani mobilna.
Pani 28lat blond szczupła. Od rana do 15 ogłasza się na CB 100 komplet ladnie mruczy i podkręca
Pani 28lat blond szczupła. Od rana do 15 ogłasza się na CB 100 komplet ladnie mruczy i podkręca
I czy trasa Rogoźno
@Nowy26: w Obirnikach chyba już nie ma
Czy dzisiaj są jakieś panie trasa oborniki
Jedz do Haliny z Rogoźna tam praktycznie zawsze.
@Gghhjkkkkk: Hej a znasz adres i opinia dobrze robi do końca
Hej witam od której rana jest na Orlenie
Czy dzisiaj w ogóle są dostępne jakieś trasa oborniki i trasa Szamotuły
Czy dzisiaj jest dostępna pani koło Orlenu w Obornikach
Czy pani jest dziś dostępna
Jesteś jeszcze dostępna?
Hej. Panienka jeszcze dostępna?
Jest jakaś chętna na spotkanie
Będzie coś dziś koło 10 ?
Jest ta pani kontak jakieś
To Oborniki czy Pniewy?
Czesc chetnie się spotkam laska 100 do końca
Stoi ktoś dziś ?
Nwm o co wam chodzi, stoi panienka, robi tak że klasa
@Fedi1234: Gdzie stoi dokładnie ? Jak wygląda ?
@Fedi1234: można prosić o namiar na nią odwdzięczę się
@Fedi1234: A jeszcze stoi i dokładnie gdzie
@Sex1235: Kolegów strasznie stary temat.
Hej jest jakaś pani do zrobienia lodzika w aucie.
Kolego zero dziwek
Alba powiesz mu ktoś czy to jeszcze aktywne miejsce
Znajdę tu jakąś panią?
A jaki kanał na CB?
@mlody1996: 19
@112233: Numer telefonu jest jakis
Czy to jeszcze aktualne? Chyba nie bardzo bo żadnej tu nie widzę. Są jakiekolwiek aktualne panny w powiecie obornickim lub szamotulskim?
Miałem do niej nr dzwoniłem wiele razy pisałem niestety tel nie odbiera
Czy ma ktoś jakiś kontakt do tej Pani?
Czy ma ktoś jakiś kontakt do tej Pani?
hej da ktos infomacje czy byl u pani wczoraj busiarz 'marcin'
@dino: Byłem wczoraj u tej suki rżnąłem ją bez gumy aż Piszczała a na koniec się poszczałem na nią
@Busiarz: az tak dobrze czy tak żle?
@Busiarz: chodziło mi o znajomka z łodzi tamtedy jechał
@Busiarz: moze go widziałes ,,o której byłes?
@Busiarz: masz jakis priv bo chciałem pogadac bo ja dopiero zaczynam haha, pare wskazowek by sie przydało, kumpel mnie wystawil bo mielismy razem tam byc
@Busiarz: wsiada do osobowki
@Dren: do takiego małego jeepa?
@dino: masz numer do nie
@Busiarz: dzisiaj tez, bedzie
@Dren: nie ,nie ma
@Busiarz: ogłasza się jeszcze?
@Kasca: na SB radio
Panowie to sciema !! nie ma żadnej kurey tylko te co sa na [adres].pl
Ma ktos numer do tej pani
Bedzie dzis, pani
Witam ma ktos namiary na tą panią mobilną