ul. Kościuszki
Kilka dziewczyn od dziecka w zawodzie, po 20 latach duuuży przebieg, tanio!!
Kilka dziewczyn od dziecka w zawodzie, po 20 latach duuuży przebieg, tanio!!
Link podany przez dr_dorifto działa. Oznaczenie na mapie poprawione według tego linku.
mi tez nic sie nie wyswietla dla tego zamias pisac ze dziala mozna napisac nazwe ulicy bedzie szybciej
jak nie dziala jak dziala?
Drdorfito mozesz sprecyzowac swoj ostatni komentarz bo link ktory zamiesciles cos nie chce dzialac
Dziewczyny obecnie stoją tutaj: https://maps.google.pl/maps?q=[nr]7.040402&num=1&t=h&z=21 Na razie widuję codziennie tą samą brzydką niską... A jezdze codziennie tamtedy wracajac z pracy okolo 23:30
Ostatnio zamknęli ul. KOściuszki do remontu. Dziewczyny zniknęły. Sprawdzałem kilka razy....ciekawe gdzie poszły...
Kaszalot jakich mało
A co tą głową robiłeś? BTW - może mapka, gdzie mieszkają korzystający z usług i dlaczego nie mają dziewczyny? :-)
Kiedyś tam byłem.. Głowa swędziała mnie potem przez tydzień. One są bez dna już. Przebieg większy niż w 15letnim mercedesie w dieslu:/. Nie polecam. Chyba, ze survivalowcom.
to calodobowy sklep rybny?
można spotkać w godzinach 21-24