ul. Szlak

Stoją po 22, jedna z dziewczyn (brunetka), młoda, ale niespecjalna z wyglądu, natomiast druga (blondynka) była ze Śląska, Świetna figura, super tyłeczek i te nogi.... W mini, wyglądał rewelacyjnie :) Troszkę "sepleniła", ceny: 60/80/120. Niestety tekst typu "dziś nie mogę" to mój pierwszy dzień po "urlopie"... troszkę zniechęca, tylko "francuz" niezbyt rewelacyjny, ale dziewczyna angażuje się w to co robi (nic ręką) młoda, zgrabna i zadbana. Bez problemu można było ją pieścić. Trzeba było na nią troszkę poczekać, miała bardzo duże "wzięcie"... .

Komentarze dodaj komentarz
 
Viktoria
0

Panowie już się z Tarnowa do Krakowa wyprowadzilam b3de w zimną pogoda przyjmować na mieszkanie, rzadko będę stała na szlaku , ale jak się pogoda poprawi będę znowu . Mam ogłoszenie na Roksa pod nazwą nowa wiki i nowa w Krakowie . Proszę dzwonić tylko zdecydowany panów, reszta dziękuję górę

 
szwagier
0

A co my kurwa informacja turystyczna? Tu nikt nie stoi w konkretne dni. Trzeba jechać i sprawdzić. Na dziwkach nigdy nie byłeś? Weź spierdalaj jak masz zamiar takie głupie pytania zadawać!

Zaloguj / zarejestruj