Bogucicka, wjazd na Gwiazdy

Stoi tam od dawna taka zajebista blondyna, dziś w czarnych pończoszkach i miniówce- po prostu miodzio ! Wchodził ktoś w Nią ?-warta czy tylko ładnie wygląda? Dziś stały z Nią jeszcze jaieś dwie ale zupełne pasztety, więc dla mnie poza tematem.

Komentarze  dodaj komentarz
 
tomek4333
-9

Czy czarna ubrana po cywilnemu przeważnie , ta niska szczupła , robi w prezerwatywie wszystko , podajcie jeden powód co w niej jest nie tak , bo słyszę od paru tu osób że nie polecacie jej, z daleka wydaje się spoko. Pozdrawiam

 
Leber
-6

@tomek4333: Jest zajebista dupa, ciagnie jak odkurzacz zelmer i to bez gumy, ze fotel wchodzi do dupy. Co do sexu cipeczka świeżutka nic tylko lizac, wsadzac i spuszczac sie do srodeczka.

 
tomek4333
0

@Maxieq: właśnie nie wiem czy zrobi w gumie , czytałeś co rozmowny pisał jak mu proponowała ze zrobi bez gumy lat ona moze miec koło 40 , ubrana zazwyczaj normalnie sroi na ul. Bogucickiej przy schodach ale nie zawsze stoi chcesz dziś podjechać do niej ?

 
tomek4333
-2

Zauważysz miejsca postojowe po jednej i drugiej stronie jest taki duzy salon naprzeciw jak zobaczysz niską czarnule z kapturem to ona raczej powinna być stoi przewaznie do 23. Napiszesz jak było jak co i czy w gumie ci zaproponuje.

 
nowy21
0

@Maxieq: Rozumiem że byłeś u tej niskiej czarnuli ubranej normalnie przeważnie , brałeś ją bez gumy czy w gumie , napisz jak wyglądało spotkanko. Chodzi o tą niską ,starszą , co stoi zawsze ubrana normalnie magda chyba ma na imię po 40 lat około moze wiecej nawet

 
Armarin
+4

tomek4333 po chuj cały czas pytasz o tą czarną przy schodach czy robi w gumie czy bez, skoro sama podeszła do ciebie powiedziała ci ceny a ty nie umiałeś wyksztusić z siebie pytania w gumie czy bez ?? Po za tym po chuj pytacie się która robi bez skoro powie że robi bez a i tak sracie żarem że to ryzyko itd, ale jak jedziecie z [wyswietl adres] to wtedy ryzyka nie ma, mimo że laska dziennie obrabia z 10-ciu bez gumy. Cały czas zaśmiecacie tylko forum tymi samymi pytaniami !! Każdy zna cennik w Kato i puki co to sie nie zmienia, jedynie z każdym rokiem jest coraz mniej jakich kolwiek dziewczyn.

 
Kamqqq
+6

@tomek4333: pytasz już pół miesiąca czy jakaś lampucera ci loda zrobi w gumie czy bez zajedz tam zapytaj niech ci naciągnie ta gumę na huja i skończ pierdolic bo już nie idzie albo wsadź jaja do szafki i pierdolnij bo widać to jedyne wyjście

 
adamos82
-2

Szukam pana który chciałby pojechać do panny z [wyswietl adres] i brać ją w dwójkę i pan który jest w stanie zapłacić za nas dwóch. Może być jutro w godzinach popołudniowych. [wyswietl adres]

 
Armarin
+2

nowy21 zamiast zadawać tysiąc pytań tutaj, podjedź do niej i się po prostu zapytaj jak robi, albo jedź na domówe jak lubisz bez gumy,bo zanudzasz tymi pytaniam, bo albo cie stać, jedziesz i ruchasz albo siedź w domu i wal konine do pornusa.

 
Michalek38
0

Wczoraj o 20:30 zawitałem. Stała tą w czerwonej kurtce i siwa. Na początku chciałem wypróbować ta w czerwonej jednak jak zobaczyłem Siwa w legginsach i ten biust to wybór padł na nią. Niestety możliwy tylko oral. 50 z 100 bez. Wziolem za 50. Odkryła górę , cycki jej powalają , jest za co trzymać. Kodowanie jak dla mnie super. Pod koniec poprosiłem aby usiadła, pobawiłem się jej cyckami a ona mi do końca zwaliła.