Witam może ktos podać lokalizację z renga ?
@Bbbmmmwww: blondyna ma myślę około 45 lat To jest taka mamuśka już, kawał dupy duże cycki ale wszystko takie jędrne w miarę suty to jej stoją jak wentyle, i tym kusi, dupsko też zbiete jak się ją jedzie od tyłu to fajny widok, taka mam stiflera trochę, w sobotę miała na sobie sportową sukienkę materiałowa i pod spodem biale majtki ale bywało że ji bez majtek była w takie upały, także podwijasz sukienkę ramiączka w dół i już masz wszystko na wierzchu, ona ogólnie jest taka pozytywna, po robocie posprząta, jęczy fajnie, jak widzi że już jesteś blisko to cię pazurkami po udzie zaczepi, ogólnie wie jak obciągnąć, ja to zawsze jadę na takim ciśnieniu że więcej jak 5 minut nie ciągnie, nie wiem jak się zachowuje jak jakiemuś szwagrowi się schodzi dłużej.
@Lucer: a jaka cena u tej z range rover
@Lucer: mi ostatnio trochę dłużej ciągnęła, ale to zrobiła sobie krótką przerwę i dalej leciała konkretnie. Zaangażowana do końca plus bardzo miła, z jędrnym ciałkiem.
@Kokaz: masz jakieś namiary na nią byłem kolejny raz ale wsiadła mi rozebrana do auta i z tego wszystkiego zapomniałem wziąć nr 😀
@Zbyszek221133: nie, nie mam, też zapominam zapytać po robocie 😀 co brałeś?
@Lucer: dzięki za odp. Tylko chodzi gdzie ona stoi bo nie moge jej znaleźć. Może podaj lokalizację
@Bbbmmww: pierwsza po lewej stronie za tirestem w kierunku mińska w bialym aucie
Koledzy czy blondyna.z.Lang Rovera robi laskę bez?
Koledzy czy blondyna Lang rovera ro i laskę bez ?
Panowie jest dziś bladynka z białego Rovera ?
@Gonzales: jest pojawiła sie jak zwykle bajka bawełniana sukienka bez staniczka i majteczek wszystko pachnące . Malucha z klasą
Na razie puchy
Hej panowie czy są tu na trasie gdzieś jakieś młode dziewczyny? Żeby skorzystać z ich usług? Takie 18-30 lat
Byłem właśnie na 50 od Kędzieraku do Rudna Od Mińska Bułgarka po prawo zaraz za światłami Później na mostku Ruda z niebieskiego peugeota Następnie naprzeciwko cpnu Marta w szarym Citroenie /która wcześniej stała czarownym peugeotem I przed skrętem na Józefów blondyna bz Range Rovera Za tirestem po prawo Ruda pod Parasolem na swojej starej miejscówce
@Lucer: ile ta blondyna ma lat ?
Ja zajechałem standardowo do tej z białego Range rovera blondyny, na opróżnienie worka lodzik jak zwykle w klasie, dziwnuoal to fajnie się meczy
Policja się kręci szwagry
@xyzabcdefg: no kiedyś jak ruchalem pannę to wjechały do lasu i czekali kiedy skończę jak skończyłem to zatrzymali przetszepali auto i powiedzieli że natura 2000 nie można wjeżdżać do lasu hihihihi a sami jeździli po lesie skończyło się pouczeniem ale zajebiste było to że jak nas zatrzymali byliśmy już w aucie i jak go trzepali natrafili na pełnego kondona hihihi leżącego przy pannie hihihihi
@Olosek: czy pobrane były próbki substancji do badania?
@Olosek: Cale auto trzepali? W jakim w sumie celu? W tym kraju wszystko już jest pojebane, nawet na spokojnie na pannę przy drodze nie można sobie skoczyć bo te pedały krążą xd
Jak dziś sytuacja? Jest ta z niebieskiego Peugeota albo białego land Rovera na Mińsku?
@Lucer: jak bys ja trafil zapytaj w jakich godzinach stoi to tez bym chetnie do niej pojechal slyszalem ze warto
Same stare i brzydkie i hi.... Ubrane strasznie hi....
Jest może dziś ta z niebieskiego peugota
Jakie strony z dziewczynami polecacie które oferują domówkę ?
Co to za panna w zielonej sukience przed kolbiela po lewej jadąc od Mińska? Byl ktoś?
@Rafikson: tez jestem ciekawy bo widzialem ja w ostatniej chwil ale wydala sie niezla
@Rafikson: jak chodzi o tą przed skrętem na siennice to nawet spoko bylem na lasce dobrze ciągnie ceny standard [nr]
@Rafikson: Pytasz o tą co stoi jako ostatnia przed kołbielą? Byłem kilka dni temu u niej, grzeczna, miła ceny standard, lodzik w gumce 100, seks 150, komplet 200, bez gumy lodzika mi za 300 proponowała, nakręcony byłem na loda ale jak założyła gumę to jednak mi się dymać zachciało, nie pospieszała, spokojnie czeka do finału, niby stoi tu od trzech tygodni
@Ruchaacz123: dzięki za info , ciałko ma fajne ? Daje macać ?
@Rafikson: Wiesz co na to to już Ci nie odpowiem bo brałem od tyłu w plenerze, wypięła co trzeba i jazda macać nie musiałem, dupe ma spoko, dużą taką dobrą do złapania i nawet całkiem ciasna jak na pannę przy drodze reszty ciała nie widziałem to Ci nie powiem
@Ruchaacz123: byłem dzisiaj na lodzie , całkiem spoko ale i tak lepsza była ta blondynka co stała w tym miejscu z 2 lata temu, duze cyce fajne miała
Co to za laska siedzi za oskraoba po prawej stronie jak sie leci na grojec , korzystal ktos ?
Czy stoj dzisiaj ruda i gdzie?
@Nowy12121: jestem u siebie na miejscu 500 m za parkingiem Tirest po prawej stronie w kierunku Kolbieli 5m od drogi pod zielonym parasolem do godz 19
@Rudziutka34: jutro od której stoisz? Będziesz miała kocyk?
@Malyalecienki: od 10 do 19 tak bede miala
Kto chętny podjechać na dwa baty? Albo można by bylo taki mały gangbang zrobić z którąś. W następny weekend
Cześć czy jutro z rana jakaś ładna będzie i od której ?
Cześć czy któraś jeszcze stoi ? 😁
Blondyna stoi :)
Cześć panowie, czy blondyna z białego Rangę Rovera liże jaja przy lodzie i daje pomacać cipke?
@Malyalecienki: Cycki i cipe daje abyś tylko palca nie wsadzał ale jajek nie chce wylizać pytałem kiedyś
@Malyalecienki: a stoi dziś?
@Kokaz97: nie wiem, na jutro się zapatruje aby podjechać
@Malyalecienki: byłem u niej przed chwilą na lodzie, super ciągnie, cycki daje do macania, można dociskać, sympatyczna i ma ładne perfumy
Halo Pany jak teraz wygląda sytuacja od Mińska do Kolbieli? Jest coś nowego które stoją żeby jutro zajechać na pewnego lodzika?
@Lucer: nowego raczej nie, od jakiegoś czasu słabo na trasie ja w tym tygodniu wydziałem tylko dwie
Rudej brak, blondi z białego range rovera brak. Jedynie granatowy peugeot ale ruch ma spory, 3 razy ktoś mi ją podebrał. I ta z avii na przeciwko
@Malyalecienki: hej bede jutro, jestem na wyjeździe
Co to za blondynka z kręconymi włosami za TirTestem
Hej, jest dziś blondyna ze skrętu na Jozefow?
Jeśli ktoś mógłby dać znać czy stoi dziś czy jutro to byłbym wdzięczny! Mam kawałek drogi ;) Trzymajcie się
Co to za pustki od Mińska do Kołbieli ?
@MagikLB: dziś też słabo tylko 3 stały
Szwagry testowaliście może pannę stojąca przed regut w stronę Mińska po prawo w lesie stoi czarna wysoka. Jak u mniej serwis?
Pojawia się starszą blondyna z Białego Renge Rovera? A może coś nowego godnego polecenia jest po trasie do Kolbieli i dalej?
@giacinto: byłem u niej w piątek, liczyłem że ja zastanę i tak było, wzięła do dzioba koncertowo jak zwykle, mówiła że przyjechała dopiero o 13 ja byłem około 16
@Lucer: dobra wiadomość. Ale dalej tylko w gumie?
@giacinto: dzisiaj była. Jechałem 0,5 h temu i akurat ktoś u niej był
@Lucer: siema szwagier podpowiesz w jakim aucie siedzi, to jest gdzieś przed rudziutka
@Alex37: zależy z której jedziesz storny, jak jedziesz od Mińska to stoi po prawo przed skrętem n Józefów biały Range Rover SUV albo srebrny peguot 307
@Lucer: szwagier od strony góry Kalwaria
@Lucer: spoko dziękować szwagierek, jak się wybiorę to już ja znajdę jak będzie, elo trzym sie👊
@Lucer: szwagierek a nie wiesz czy też normalnie bywa na weekend
@Alex37: panowie, u blondyny nie ma przypału nie miejscówce?
@Kokaz97: nie byłem jeszcze to nie pomogę szwagier
Szwagry jadąc od góry w po prawej w lesie przed skretem na regut stoi wysoka czarna. Kojarzycie? Jak z serwisem u niej i miejscówka?
A ta z czerwonego auta koło stacji po prawej stronie od Mińska? Poprosiłbym jakieś opinie i dane