Słabomierz
za wiaduktem kolejowym stoi piękna turka, To co robi z fiuta to mistrzostwo świata. Wygląd to uuuaaa spokojne na miss mogła by startować.25 Lat no coś pieknego Naprawdę polecam 80zł sex 100zł komplet
za wiaduktem kolejowym stoi piękna turka, To co robi z fiuta to mistrzostwo świata. Wygląd to uuuaaa spokojne na miss mogła by startować.25 Lat no coś pieknego Naprawdę polecam 80zł sex 100zł komplet
Jest tam nowa pani o imieniu sisi Bardzo dobrze uprawia seks oralny i jest bardzo miły z lodami. Zabrała mnie ode mnie. Jest naprawdę piękną damą. Bardzo dobrze dba o swoich klientów. Mówi bardzo dobrze i jest bardzo słodką osobą. Bardzo lubi rozmawiać. Jest szczęśliwą osobą. Polecam ci spróbować.
Jakaś nowa stoi obok danieli?
@bezimienny111: Sprawdziłem, nowa, 25 lat, przynajmniej tak mówi, jakieś 80 kg, cycek całkiem fajny, tyłek też wyględny, trochę rozstępów na brzuchu, fajne ma włosy, buzia to już rzecz gustu, a co do serwisu, to taki sobie, laska bez kalosza, to unika kontaktu z kutasem i próbuje więcej ręką, może trzeba ją trochę podszkolić i pokazać o co chodzi. Cipa średnio luźna, słabo mówi po polsku, z rozmowy wynika, że niemiec płakał jak oddawał. Jak któryś się wybierze, to dajcie swoje odczucia.
@Zakonnik: czy w tym miejscu na Słabomierzu jest jeszcze ta „stara” młoda? Co stała w tej bocznej drodze na końcu?
@Zakonnik: podpowiesz czy jest coś dobrego w okolicach
@Ruchh: młoda co za rondem stoi trochę się marudna zrobiła rozgadana marudna z nią trzeba krótko jak zacznie coś marudzić za kudły i do lachy kiedyś to sama skakała z chęcią na drągalu teraz jej się coś pój..alo takie moje spostrzezenia
@Szefagier: jej ostatnio nie było to nie wiem czy się nie leczyła na coś , też ja waliłem gumę wziolem w łapę żeby wyrzucić to mówi żeby jej tak nie brać szybko chusteczki mówię co ty kurwa infekcje masz ona ta coś zaczęła pierdolić po swojemu także trzeba uważać szwagry kurwa to kurwa tam całą baza wirusów jest.
@Zakonnik: dziś podjechałem się zapytac Akurat typ taki jaki lubię, trochę ciałka , 200 sex w gumie, a jak spytałem o laske to nie rozumiała o co chodzi, musiałem jej pokazać i 150 😆 ogólnie jak alfy to czytają, to niech się naucza po polsku czegoś więcej niż tylko sibko sibko. kurde kiedyś były fajne ceny, jak dobrze pamiętam to w 2013 sex czy łaska była w okolicach 50/60zl. a ta co stoi kawałek dalej, w tym wjeździe , ma kolczyk w nosie to co to za dziewczyna? Ogólnie mogliby rzucić coś na las jak się jedzie w stronę Grodziska, bo ta na zakręcie to tylko z daleka wygląda nawet
@Szefagier: jest tak jak piszesz, już parokrotnie to opisywalem wczesniej. Ogólnie na początku to skakała na kutasie aż potrafiła się zeszczac a teraz to już wypalenie zawodowe 🤣😄
@Jfjfj: to prawda zaraz na początku jak zaczęła stać to jak brałeś komplet to sama namawiała że by iść na tył auta wskakiwała i ona cię ruchala a nie ty ja jak za szybko skończyłeś to się wkurzała Pozatym była szczuplejsza młodziutkie ciałko pachniała mniej gadała bo nic nie rozumiała po polsku teraz powoli robi się z niej typowa cwaniarska bułgara jak większość w tym fachuza niedługo zacznie pospieszać szybko szybko facczas minął :)
Ona stoi tam jak od Grójca się jedzie to na rondzie w lewo i później w prawo w tą ślepą?
@iminennik: tak
Zapraszam na mile spotkanko. Stoje za rondem w Słabomierzu na sewisowej drodze w srebrnym Golfie. Ceny: laska: 100zł sex 100zl komplet 150zl.
@NataliaGolf: w którym miejscu dokładnie? Bo jedna stoi w srebrnym ale to chyba nie ty
@sebik: chyba ta sama ;)
@NataliaGolf: Netka, co Ty tak tanio się wyprzedajesz?
@sebik: tak to ja. Zapraszam.
@Zakonnik: Letnia promocja ;-)
@NataliaGolf: wczoraj byłem ale czasowo nie dałbym rady, ja to już stały bywalec u ciebie
@NataliaGolf: A do kiedy trwa sezon promocyjny? Chyba odświeżę starą znajomość😋
@NataliaGolf: a ja byłem wczoraj i nie było żadnej promocji ;p
@bezimienny111: 🤣
@NataliaGolf: do której jesteś?
@NataliaGolf: 🙂
@Zakonnik: do konca lata ;-)
@Grzybiarzz: najczesciej do 18:00.
@Karamba1234: oj tam . Nie jest zła;)
@bezimienny111: Potwierdzam 🙂
@Dicccckkkk: szkoda że jak podjedziesz nie próbuje namówić pomacać nie każdy jest młody i na samą myśl już mu stoi
@legla1313: może nie ma tyle czasu
@NataliaGolf: podasz numer do siebie ? Mogłabyś podjechać na parking kawałek dalej ?
@NataliaGolf: o której będziesz
@NataliaGolf: letnia promocja xd hehe
@NataliaGolf: 🤣
Czy w tych budkach 24/h na stacjach benzynowych przyjmują panienki?
Kuzwa byłem jak ktoś z tego korzysta to współczuję smród taki , że zrezygnowałem , bałem się że czymś się zarażę . Blee
Natalia jeśli promocja trwa podjedź jak będziesz zjeżdżała na stację Shell stoję na samym końcu po prawej stronie biała kabina czarna plandeka
Czy młoda tu jeszcze stoi ?
Siema podpowie ktoś jakie dziewczyny dziś stoją?
Ktoś we dwóch ktorąs?
Witam, czy polecacie czarnulkę w ślepej uliczce
Jest jakaś fajna panienka chętna na spotkanko?
Właśnie wyjeżdżam że Skierniewic, chce być tej nocy trans prosttutką:)))) pierwszy przystanek - Kamion, dalej Huta Zawadzka, gurba bp a koniec na slabomierzu. Chętni? Cenniczek - 50/100 full opcja. Zniżki grupowe oraz dla BBC :)
Dzisiaj jadąc od Mszczonowa po lewej stała jakaś nowa? Bukgarka? Tańczyła w mini . To jakaś nowa? Nie mogłem zjechać akurat
@bezimienny111: w którym miejscu niby stała
@mati: no tak jak tam stoją. Tam wcześniej stała ta blond brzydka bulgarka.zreszta one się zmieniaja
@bezimienny111: pomyłka .jadąc od Mszczonowa to po prawej stronie . Po tej co Daniela zawsze stoi
@bezimienny111: mówisz o tej na biało ubrana czy ta pierwsza na czarno
@mati: o tej na biało.to nie jakaś nowa?
Natalia jest czy nie ma? bo wczoraj zajechałem 17.30 juz jej nie było
Czy młoda była ostatnio?
Ile lat ma ta młoda i gdzie stoi
@Byczok: masz opisane dużo razy u w innym temacie jest pinezka
Czy blondyna z golfa jest może?
@sebik: nie ma od kilku dni
@sebik: juz wrocilam. Zapraszam ;-)
@NataliaGolf: wiem dziś może wpadnę jak damr ade czasowo
@sebik: zapraszam. Czekam na Ciebie rozpalona ;-)
@NataliaGolf: do której jesteś bo ja czasowo średnio i dopiero teraz
@NataliaGolf: Hejka lala chcesz może zmienić na trochę dziś miejsce mogę ci zaprosić do siebie za większą kaskę. Co ty na to ??
@NataliaGolf: będziesz dziś?
@Lekcja1: Pewnie, że będzie, to jest stara nie strudzona wiara!
@NataliaGolf: a we dwóch można?
Panowie do której warto podjechać na kiełbasę?
Jak wygląda tak blondyna z golfa? Ile ma lat i czy jest ładna. Pytam bo nie wiem czy warto tam zjechać jak nie mam po drodze.
Dzisiaj szwagier od młodej tak szybko wyjeżdżał że aż na barierkę wjechał ;)
@bezimienny111: co to za młoda? Czy to ta „stara” młoda czy jakaś inna?
@Gosc7890: tak. Jest drugi tydzień jakoś po przerwie
Witam do tej młodej zajechać jakie ceny mam i co oferuję
Siemanko co dzis ciekawego stoi ?
Ktoś jeszcze potwierdzi, że „młoda" wróciła na swoją miejscówkę?
Jakie ceny ? I czy warto?
Stoi coś dziś? Czy w weekendy stoją w ogóle?
Stoja jeszcze
Jest młoda na swojej miejscówce a po drugiej stronie dwie bulg 100+ i trzecia jakaś brzydka do kompletu.
Elo ,wybieram się dzis tutaj jaki skład w tym tygodniu stoi coś ciekawego ?
@Ruchacz69696969: chyba wczoraj widziałem młoda na jej miejscowce
Będzie ktoś dzisiaj? Jade w tamtą stronę to bym opróżnił wora
Panowie próbował ktoś loda bez gumy ? Chcą połykać czy plują?
@Miki98: jak w aucie robią to plują po szybach
@Miki98: Plują po szybach i jeszcze rozmazują, żeby Twoja stara widziała