Waćmierek niedaleko zjazdu na A1

Stoją tam dwie, czasem trzy. Jedna młoda i dwie stare po lewej i prawej stronie w lesie. Nie wiem ile i jak dają, bo zawsze jak wyruszam w tamtą stronę to jadę z kobietą...

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Audiczka
0

@Luks1: co ci reka blokuje bo nie bardzo rozumiem przestań pierdolić takie głupoty po co to robisz nie wiem jak można przy lasce blokować ręką jak ci się w gumie nie podoba to jeździj sobie gdzie indziej a nie piszesz takie bzdury

 
Rumun666
0

@Audiczka: gość ma rację. Jakby kutas miał 2 cm to i tak wzięłabyś połowę. To nie obciąganie, tylko łuskanie słonecznika ryjem

Zaloguj / zarejestruj