Komentarze dodaj komentarz
 
TomsonTomsonTomson
0

@Jurji: Szwagier, nie wiem, co z Czerwonoustą, ale jak lubisz mlode, ladne i dupiaste, to polecam na DK 50, jak lecieć z Kołbieli na Mińsk, zaraz za miejscowością Kołbiel, po prawej stronie :)

 
dallas
0

Czerwonoustą odwiedzam regularnie. Nie miałem z nią nigdy problemu. Laskę robi moim zdaniem dobrze, ale ja najczęściej do niej na ruchanie jeżdżę. Rzeczywiście jak się ją zapyta o coś ekstra, to ceny wymyśla z kosmosu, typu - 600zł godzina w hotelu.

 
Iizc
0

@Sexsoholik: to ta, czerwomousta co ma zawsze fochy no za cebtc standart masz ubiem max 2 minuty a jak chcesz do końca długo czyli około 10 - 15 minut to płacisz jej 300 zł a do końca 😂😂😂masakra jepiekbznakesc sb na godzinę za, 200 zł i w domu

 
Kali123
0

@Iizc: co Ty pierdolisz za głupoty człowieku 😁 z 10 min byłem i żadnych fochów ani ręką sobie nie pomagała. Tak jak jeden szwagier powiedział " przyjedzie taki zapocony robol to i może się takie efekty są "

 
Lolek35
-1

Jakie wy bzdury piszecie ze czerwonoustna wali fochy i po 2 minutach karze kończyć. Ja nigdy nie miałem z nią problemu dobrze się rucha i do dzioba też ładnie bierze i liże jajeczka. Jak przyjeżdża do niej przepocony i nie wyględny robol to nie dziwne ze dziewczyna jest niezadowolona i chce szybko kończyć

Zaloguj / zarejestruj