Komentarze  dodaj komentarz
 
herykwhd
0

@Zszczecin: Panna stoi po drugiej stronie, czyli po lewej jak jedziemy z Poznania do Jarocina. Ma na pewno około 40 lat, zadbana, nie mówi idealnie po polsku. Kurtka taka lekko różowa, rzuca się w oczy, ale stoi dosyć głęboko w lesie. Chętna na wyjazd do hotelu. Lodzik 50, sex 70, komplet 100 zł. Pierwsza opcja spoko, przez maks 1,5 minuty, dalej już ręka i to nie pomoc, ale wyłącznie ręka aż do końca. Na ciśnieniu może być.

 
BywalecPSR
0

@herykwhd: I dlatego właśnie szkoda na nią kasy, najpierw chętna, a jak zjedziesz do lasu to nie rozbiera sie - dopłatę chce, a lodzik minute i dalej ręką.To już dużo lepiej jechać do tej co stoi wcześniej na marianowo brodowskie

 
henrykwhd
0

@Jak6: tej akurat nie, ale tą wcześniej tak i bez szału, sama powiedziała że jeszcze chwilę i by mnie musiała rękę skończyć, więc też trzeba się streszczać;)

 
Zniechecony
0

Uważajcie szwagry na divę na słynnym portalu n R. Końcówka numeru 302. Fajne foty komentarze zachęcające ale nie realna, dygałem do niej 70km zadzwoniłem godzinę przed spotkaniem i 10minut przed spotkaniem potwierdziła i ładnym głosem zaprosiła i powiedziała że czeka. Jak dojechałem na miejsce to już telefonu ji odebrała. Może coś jej nagle wypadło ale chociaż info mogła dać to bym do Bułgary na Marianowo podjechał na gałe i do Środy bym już nie nadrabiał kilometrów.

 
Osobowy
0

Witam polecam panne z Gniezna oglasza sie na dz pod nickiem alleealekaandra mloda blondi loda robi perfekt bez kalosza mozna macac jak dobrze idzie to nawet polyka jak stwierdzila za duzo bylo.... polecam