Parking przed Malerzowicami
Parking przed Malerzowicami. Czesto stoja tam "krokodyle".
Parking przed Malerzowicami. Czesto stoja tam "krokodyle".
Będzie ktoś dziś?
Witam. Stoi tam jeszcze coś? Końcówkę zeszłego roku stała ta starsza z Korfantowa, widać ja tam jeszcze gdzieś czasami?
Stoi coś dzisiaj?
Dzisiaj parking jest pusty, duzo smieci jedynie i nic wiecej.
@Bosski1988: tu od dluzszego czasu nikt nie stoi. A jade ta trasa do nysy min. raz w tydodniu
Jesteś teraz ?
@Leinad95111: ma ktoś namiary na tą z graczy wiki podobno na imię ma
Stoi coś? Da ktoś jakieś info?
Dzisiaj niestety pustka. Dajcie znać jakby ktoś przejezdżał czy pijaczka stoki. Może piękna nie jest, ale w cipkę można ją walić jak się chce i nie marudzi, a w dodatku jest czysta i zadbana na cipce
Stoi teraz jakaś pjiaczka
Stoi coś? Ktoś coś wie?
@One: nic tam nie ma . Nie aktualne już . Pijaczka Karolina chyba się zapiła
widział ktoś jakąś laskę
ktos cos na jakubowice potrzebuje namiar
Pusto nie ma nic
Stoi coś szwagry dajcie znac
Cisza?
Fa cacare!!!! E una vecchia!!
Stoi coś teraz
@3335: dzisiaj kolo polodnia sie jakas krecila przy wjezdzie
Jak ktoś będzie to dajcie znać. Napewno jutro podjadę.
Wczoraj i przed wczoraj nic nie było. Jeszcze będę zaglądał. Może coś, ktoś ?
Warto przyjechać teraz? Obsłużę kto zechce
Stoi coś szfagry dajcie znać!!!
Stoi dzisiaj jakas pana dajcie znać
Jaki cennik u tej pani co tam stoi
Teraz, obsłużę kto zechce
Stoi coś szfagry dajcie znać
Olka jesteś
Dzisiaj jestes
A jutro bedziesz
Olka będziesz dzisiaj i gdzie będziesz
@997: już jestem przy rowie, zaraz koło parkingu. Zapraszam chętnych do lizania mojej kwaśnej cipeczki
@Olka299: Jak jesteś ubrana
@Oljesteś jeszcze?
@Olka299: hej a czy pod wieczór można się z tobą umówić ??
@Olka299: jest możliwość złapać Cię poza drogą??
A nowa jakąś miała być?
Jaki cennik? Jest dziś?