Komentarze dodaj komentarz
 
Jarek42
0

@grubywacek: to Wam powiem że ona wcale nie jest starszą blondynka tylko ma może że 30 lat. Ludzie z malerzowic ja dobrze znają To kompletna żulica która cały czas piła już od małego, do nieprzytomności. Każdy żul ja ruchał i jest pozarażana wieloma chorobami wenerycznymi dlatego tak właśnie wygląda z zewnątrz jak i wewnątrz. Ona już nawet porusza się z trudnością i jest spuchnięta jak balon bo jej organy wewnętrzne umierają więc zęby to mały kłopot. Kto myśli głową a nie chujem to niech ją omija bo to se kłopoty.

 
Adamson
0

Rżnąłem te starsza panienke chyba z 6 lub 7 razy. Jest mega ciasna i ma małą słodka dupkę. Ma jeden problem, jak się najebie to nie kontroluje tego co się z nią robi. Wale ją ostatnio bez gumy, wsadzam kija i mam spermę jakiegoś fagasa na fujarze, nieprzyjemnie.

 
Hehesz1995
+1

@Mlodykurwiarz: idź pod żabkę i zapytaj żulicy ci ci zrobi loda za 50 zł, wyjdzie na to samo jak na tej miejscowie. Wygląd identyczny. No ale jak gustujesz w takich to śmiało. Byłem z ciekawości obczaić tą miejscowe 2 tyg temu w sobotę po 11 rano i była na wjeździe na tą zatoczkę. Ale jak ja widziałem to tak mnie odepchało że wolałem jechać do tej obok a4.