Machowa/Polesie Machowskie

Za Tarnowem jadąc od Krakowa, skręcając w prawo miejscowość Machowa. Zarówno w dzień jak i w nocy można spotkać na drodze, wcale nie daleko od głównej bądź w lesie, który znajduję się po obu stronach drogi kilka dziwek.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Krepki
+1

Ta młoda to jakaś jebnieta za loda chce 150 i jeszcze chce żebym auto swoje gdzieś zaparkował i z nią poszedł. Omijać te tępe dzidy niech stąd znikają. Diana wróć.

 
Lodzikkina
0

@Looodzik: ta młoda czarna choć tez reka wali 70 zł za loda bierze od tej grubej wali gownem tak ze nawet nie podjeżdżaj blondynka Polka też nie kto wie co niewiadomo ile by chciała za loda a loda porządnie nie umie zrobić tak że ta czarna Bułgara młoda najrozsądniejsza

 
Mickey26789
+1

Dziś stały 3 panie. Jedna Polka z Rzeszowa ale jej nie polecam. Druga ok 35 lat przy kości za komplet chciała 200 ale od razu gadała o dopłatach więc odpuściłem i jedna dosyć młodo wyglądająca na którą miałem ochotę ale jakiś szwagier mi ją zawinął a szkoda bo była dosyć ładna, szczupła ale ceny nie znam a jakości usługi nie miałem jak sprawdzić.

 
Jarro
+1

Byłem dziś o 18 . Stała Turczynka, czarne włosy. 100zl za laske, ale niczego nie dotykaj , za wszystko dopłata . Trochę ręka trochę obciągnie , bez szału , szkoda kasy,napewno nie wrócę. PS Jak chcecie ja zabrać do domu lub hotelu to życzy sobie 300 za 1/2 godziny.

Zaloguj / zarejestruj