Komentarze dodaj komentarz
 
Oloo
-2

Byłem u blond kucyka z meganki na lodzie. Nawet cyrków nie pokazała. Lipa jak cholera. Chociaż sam lód w fajnym stylu beż napierdalania jak dzięcioł. Ja jednak nie wrócę.

 
Lukrow
-3

Mimo wszystko polecam nowa czarna szczupła brunetke,nie pogania i można sobie mocno poruchac ciasna cipkę,nie zauważyła że spuściłem się,a byłem nakręcony to dwa razy ja wyruchalem za siedem dych, można tylko się przyjebac,że nie jest taka rozgarnięta,jednak może to i plus 😆👍

 
Xxxxxhyt
+2

@Przedstawiciel100: Byłem u niej kiedyś na lodzie bez gumy. Cena 150 zł, ale serio wolałbym te pieniądze zgubić niż jej dać. Nie chciała wyjąć słuchawek z uszu w trakcie roboty. Chciałem z nią trochę dalej pojechać od drogi to zaczęła krzyczeć i piszczeć, że ona tam nie pracuje. Do samochodu wsiadła z puszką napoju, który rozlała w samochodzie. Loda robi tragicznie, więcej trzepania ręką i to tak wolno, ślamazarnie. Do tego oczywiście teksty (no długo, już, ja nie mieć czas - już po minucie). Z zalet jedynie to, że całkiem fajne ma ciało, jest malutka jak ktoś takie lubi.

 
StasiekTIR
0

@Maveric: No jak ty masz zloma ze po asfaltowce ledwo jedzie to i na zjazd nie wijedzie co ty pierdolisz sam wjezdzam tirem z naczepą jak taki znawca jestes to bys widzial ze ciężarowe wjeżdżaja chyba ze jestes od zadrosnej konkurecji i antyreklame robisz niekorzystasz u niej to niekorzystaj a niepierdol ze sie nie da wjechac bo sie da

 
Maveric
0

@StasiekTIR: kolego po co te nerwy, nie jestem z żadnej zazdrosnej konkurencji a ciężarówką którą jeżdżę nie wjechał bym tam bo jest na tyle nowa że było by mi jej szkoda a tym bardziej na takie tirowki. Wiem że wjechać się da, bo się da, ale nie zawsze się da "wyjechać" Tyle w temacie. Pozdrawiam, miłej zabawy na parkingu ;-)

Zaloguj / zarejestruj