Komentarze dodaj komentarz
 
Rukli
+1

@Testosteron: tylko dwa razy ja brałem, zaraz jak tu przyjechała to można było robić co się chce, nie ogarnęła nawet ze dwa razy ja wyruchalem, a za drugim razem była ta takim kacu albo zejściu, ze przekręcała galami jakby miała wykitowac, pewny jestem ze ruchali ja bez gumy desperackie szwagry bo ona wtedy nic nie ogarniała. Teraz to nie wiem, widziałem ja wczoraj ale nie dotykam jej więcej.

 
Koziol109
0

Napisze ktoś ze szwagrów czy to prawda o tych nowych,ze są i opisze je. Bo gdy byłem ostatni raz to blond Bułgarka była na takim kacu albo jakimś drago zejściu ze oczy przewracała dookoła świata i odechciało mi się tam jeździć, ciekawy jestem czy rzeczywiście pojawiły się jakieś nowe.

 
Gala
+3

Byłem dziś u długonogiej bulgarki przed cpn co stoi z gołą dupa. Elegancka suczka spuscilem z jaj porządnie, bez pośpiechu. Uwaga na psy bo się kręcą

 
Alwaro66
0

@Hrufc: blondi nie robi bez gumy nawet jak więcej zaproponujesz, co Ci się pomyliło. Jak chcesz bez gumy to musisz gadać z czarnymi Bułgarkami, ta z dużą dupą i ta średnia robią, nie wiem jak ta młoda chuda czarna bo nie byłem, ale nie polecam bo z uwagi na przebieg to na pewno wirus jest w japie. Blond Polka tez nie robi bez gumy.

 
qwertyi
+1

@Pedroooo: Alwaro coś źle przeczytał stąd się wzieło nieporozumienie. Hrufc pytał, która laska robi bez gumy (i nie napisał, ze chodzi mu tylko o polki. Ja pisałem o blond bułgarce

Zaloguj / zarejestruj