Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Djkbxdyufrgfetydr
0

Siemanko, wie może ktoś coś o blondynce z ciemnego BMW. Jak ma na imię, jakie ma ceny i czy ogólnie warto się za nią brać bo na pierwszy rzut oka wygląda bardzo apetycznie

 
Wezodpusc
+2

@Zibi111: daj sobie spokój. To Anka. Serwis chujowy a ceni sobie więcej niż reszta. Kiedyś była top a teraz wygląda jak bezdomna

Zaloguj / zarejestruj