Wjazd do fabryki
Blondynka krótkie włosy bardzo komunikatywna ale przecie nie o to nam chodzi. Warta uwagi polecam.
Blondynka krótkie włosy bardzo komunikatywna ale przecie nie o to nam chodzi. Warta uwagi polecam.
Siemanko, wie może ktoś coś o blondynce z ciemnego BMW. Jak ma na imię, jakie ma ceny i czy ogólnie warto się za nią brać bo na pierwszy rzut oka wygląda bardzo apetycznie
@Djkbxdyufrgfetydr: Majka ,polecam
@Djkbxdyufrgfetydr: lepsza czarnula
@Lucky3456: haha ta młoda co bierze kasę i po 3 min wysiada z samochodu ?
Witam wszystkich. Wiecie może czy są teraz jakieś dziewczyny ?
@Jgfvggffhgd: Przyłączam się do pytania
@MercedesssS: Lena, Ania, ja i Maja dotrze
@Ruda34: Do której stoicie ?
@MercedesssS: ja już pojechałam Lena też a reszta nie wiem.
@Ruda34: Bo byłem i się chyba minęliśmy, Anka tylko siedziała.
Jestem w sobotę
Będę jutro koło 10-16
@Ruda34: czy spotkanie bardziej w klimacie grę jest możliwe?
@Ruda34: robisz loda bez gumki?
@Lokomotywkus: wytłumacz o co ci chodzi? Inny klimat niż w samochodzie?
@Ruda34: chodzi mi bardziej o taką luźniejszą atmosferę GFE.
@Ruda34: odpiszesz na priv ?
@Lokomotywkus: przyjedź dogadamy
Od której jakaś pani będzie?
Będzie dziś jakąś pani
Będzie dziś jakaś Pani w ciągu dnia?
Czy dziś jakąś pani będzie wieczorem koło 22/23
Stoi jakaś pani w niepolomicach
A jak ma na imię ta w okularach?
@Zibi111: daj sobie spokój. To Anka. Serwis chujowy a ceni sobie więcej niż reszta. Kiedyś była top a teraz wygląda jak bezdomna
Aktualnie są: Majka, Lena i Anka. Oraz jakiś kolega Anki cały wydziarany stoi z dziewczynami
Jest jakaś dziś?
@Zibi111: stoją teraz dwie, jedna ruda druga w okularach
@KAMILL111: Kaśka ta gruba i która w okularach?
Siemanko dajcie znać jak tam sytuacja jutro ( czwartek ) będę w okolicy i chętnie bym zajechał
Do której jutro?
Są jeszcze ?
Jest tak na prawdę: Lena, Ruda i anka
Jest Anka Lena majka
Będzie jakaś dzisiaj?
Jest hakad terax ???
Szwagry, ktors tam jest najszczuplejsza i godna polecenia ??
W NIEDZIELĘ CHYBA NIE STOJĄ
Będzie tam jakaś dziewczyna za niedługo? Czy już nie ma takiej opcji?
Jest tam jakaś dziewczyna?
Koło 11 będę przelatywać będzie któraś z dziewczyn ??
Będę od 11
@Ankaaaaaaaaa: odezwij się do mnie na priv
Będę w środę. Koło 11-15/16
Które dziewczyny dzisiaj w pracy?
Będzie ktoś dziś?
Jest dziś jeszcze jakaś pani dostepna?
Jest ktoś jeszcze dziś?